chrome firefox opera safari iexplorer

Встановлено штрафи за приховування іноземного громадянства

21 червня 2013 о 12:43

Верховна Рада України встановила штрафи за приховування факту отримання іноземного громадянства.

За закон про внесення змін до деяких законів у середу, 3 жовтня, проголосували 264 депутати.

Закон встановлює, що неподання або несвоєчасне подання заяви громадянином, який добровільно отримав іноземне громадянство (підданство), а також копії документів про громадянство тягне за собою стягнення штрафу від 10 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені чиновниками органів державної влади або місцевого самоврядування, тягнуть за собою штраф у розмірі від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

Розділи: Суспільство

31 січня

Інші дати
Народився Володимир Перетц
(1870-1935) – український філолог, дослідник і видавець численних пам’яток давньої української літератури та української творчості. Був не лише істориком і видатним теоретиком літератури, але й організатором українського наукового життя та ініціатором багатьох наукових починань.
Розгорнути
Народився Олександр Динник
(1876, м.Ставропіль, Росія – 1950) – український вчений, засновник визнаної у світі наукової школи в галузі теорії пружності.
Розгорнути
Народилася Валентина Гризодубова
(1909, м. Харків - 1993) – льотчиця, учасниця рекордного жіночого перельоту 1938 р. з Москви на Далекий Схід. Герой Радянського Союзу (перша з жінок).
Розгорнути

Новини Дивитися всі