chrome firefox opera safari iexplorer

Головний тренер футбольного клубу «Волинь» презентував книгу

17 липня 2013 о 11:00

Головний тренер футбольного клубу «Волинь» Віталій Кварцяний презентував книгу «Футбол – это не только победы».

Презентація відбулася 16 липня, напередодні дня народження (19 липня Кварцяний святкуватиме 60-річчя) головного тренера а віднедавна і президента ФК «Волинь», — повідомляє ВолиньPost.

Книга написана російською, має майже 300 сторінок і важить понад кілограм. Тираж – тисяча примірників.

Ідея написати книгу виникла близько двох років тому, після домашнього програшу донецькому «Шахтарю». Тоді журналісти запитали у Кварцяного про те, чи не планує він видати книгу.

«Все життя живу футболом, але ніколи не думав, що напишу книжку… Але тоді задумався і збагнув, що нема такої книги про волинський футбол», – зізнався тренер.

«Я написав багато речей, які б цензура не пропустила. Деякі такі моменти стосуються тих людей, з якими я зараз працюю», – пояснив він.

Також вирізали із книги розповіді про те, як доводилося шукати спільної мови з деякими футболістами, які «пили, курили і гуляли».

Книга написана російською, тому що так легше висловитися, пояснив тренер. Мовляв, сам колись вчився на російськомовній футбольній літературі.

«Раніше вся методична література була на російській мові. Тобто тільки через футбольну термінологію і висловлювання», – наголосив він.

«Шановні українці-земляки, мене ці всі справи навколо української мови, які відбуваються в парламенті самого вже заїли. Тому і я став частіше розмовляти українською. Але книгу українською мені було б складно видати. Думаю, всі знають російську, тому проблем не буде», – пояснив тренер.

Якщо ж книга дійсно стане цікавою людям й тисячний тираж швидко розійдеться, то Віталій Кварцяний обіцяє надрукувати наступний тираж. А поки книгу можна придбати у футбольному клубі. Коштує вона нині 120 гривень.

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути