chrome firefox opera safari iexplorer

Цього року в Україні з'явилося 315 нових друкованих ЗМІ

25 липня 2013 о 13:00

У першому півріччі нинішнього року Державною реєстраційною службою України було зареєстровано 315 друкованих засобів масової інформації із загальнодержавною, регіональною і зарубіжною сферами розповсюдження.

Як повідомили УНІАН у прес-службі відомства, також за цей період 128 друкованих ЗМІ змінили свою назву, склад засновників, мову видання або сферу розповсюдження, у зв’язку з чим були перереєстровані.

«Укрдержреєстр докладає максимум зусиль для спрощення реєстрації періодичних видань. Так, підготовлений законопроект, яким планується скоротити термін реєстрації з 30 до 15 робочих днів та дати можливість заявникові більш гнучко підходити до процедури реєстрації», — сказала начальник Управління реєстрації громадських формувань, державної реєстрації друкованих ЗМІ та інформаційних агентств Державної реєстраційної служби України Олена Семьоркіна.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...