chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні кожна п’ята іграшка не відповідає нормам безпеки

17 липня 2013 о 17:00

Державна інспекція України із захисту прав споживачів у першому півріччі 2013 року, в результаті перевірок відповідності іграшок технічним нормам безпеки, виявила порушення у 20 тисячах іграшок із перевірених 100 тисяч.

Про це на брифінгу в Кабміні повідомив голова Держспоживінспекції Сергій Орєхов, передає «Радіо Свобода».

«Було перевірено понад 100 тисяч іграшок на суму 6 мільйонів гривень. Із них забраковано 20 тисяч штук на суму 700 тисяч гривень», — сказав він.

Орєхов повідомив, що іграшки з порушеннями норм безпеки не потраплять на український ринок, а їх власники були оштрафовані більш ніж на 1 мільйон гривень.

При цьому Орєхов повідомив, що новий технічний регламент безпеки іграшок за нормами Європейського Союзу, затверджений Кабінетом міністрів 15 липня, дозволить обмежити надходження неякісних іграшок на ринок України.

У Мінекономрозвитку зазначають, що в новій редакції регламенту максимально конкретизовані фізичні, хімічні, пожежні та гігієнічні вимоги до іграшок.

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі