chrome firefox opera safari iexplorer

Абдулліна відмовилася йти з Національної опери, незважаючи на бойкот колег

07 вересня 2013 о 18:57

Скандальна солістка Національної опери України Катерина Абдулліна, яка назвала українські школи «бидлячими», звільнятися не збирається, незважаючи на відмову колег виходити разом з нею на сцену.

«Цей комент повністю сфабрикований, це — підстава. Таких висловлювань я не давала. Можу тільки сказати, що якщо написано від мого імені і апелюють моїм ім'ям, я повинна вибачитися і я вибачаюся перед тими, хто образився», — сказала співачка в інтерв'ю каналу ТВі.

Проте головний режисер театру Анатолій Солов'яненко впевнений, що слова про «бидлячі українські школи» і «морально здорових російськомовних дітей» Абдулліна написала свідомо, не розуміючи наслідків.

Крім того, Солов'яненко повідомив, що колеги по театру вже відмовляються виходити на одну сцену з Абдулліной: «Я думаю, що вона це зробила свідомо, але не усвідомлюючи, які можуть бути наслідки. Всі ці вибачення безглузді, я не знаю, як вона далі збирається працювати з колективом театру. У мене були десятки дзвінків від колег, які кажуть, що разом з нею на сцену не вийдуть», — головний режисер.

Абдулліна в Національній опері працює більше десяти років і підкреслює, що перша у списку на сайті опери. Єдине, чого вона не договорює, так це те, що артисти розміщені на сайті в алфавітному порядку, тому Абдулліна і стоїть першим.

Крім того, у театрі кажуть, що Абдулліна — одна з сімдесяти солісток, яка за період своєї роботи нічим не відзначилася.

В театрі очікують, що Абдулліна напише заяву. Однак сама Абдулліна йти з театру не збирається. Впевнена, що сталося, не може стати причиною її звільнення.

Нагадаємо, що співачка Катерина Абдулліна — уродженка Києва. Скандальний коментар вона залишила в соцмережі Facebook при обговоренні бесіди письменника Захара Прілепіна з публіцистом Юхимом Гофманом про ситуацію в Україні, про те, чи потрібна українцям українська мова.

«Віддала дитину в російську гімназію і ще жодного разу не пошкодувала. Всі предмети російською все ясно і зрозуміло. А найбільше сподобалася урочиста лінійка я навіть плакала. По російськи дуже красиво говорили старшокласники. Співали і читали вірші. Так взагалі контингент батьків і дітей різко відрізняється від бидлячих українських шкіл. У першому класі 3 рази в тиждень укр мова, і випускники розмовляють на ній куди краще, ніж випускники укр шкіл. Я рада, що моя донька навчається серед морально здорових дітей. А не серед бидла», — написала Абдулліна (орфографія і пунктуація автора збережені).

Після того як ці слова викликали обурення користувачів, вона видалила свій коментар.

Джерело: DT.UA
Розділи: Новини культури

6 червня

Інші дати
Вознесіння Господнє (у християн східного обряду)
Свято Вознесіння Господнього належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році і безпосередньо пов'язане із святом Воскресіння Ісуса Христа. Відзначається воно на сороковий день після Великодня.
Розгорнути
Євген Вульф
1885 – український та російський учений-ботанік, біогеограф, флорист. Автор гербарію кримської флори, організатор Ботанічного музею, склав першу ботаніко-географічну карту цього регіону
Розгорнути
Народився Михайло Микиша
(1885, м.Миргород, Полтавська область - 1971) – український оперний та камерний співак, педагог.
 
Розгорнути
Народився Осип Дерибас (Дон Хосе де Рибас)
(1749, м. Неаполь, Італія  - 1800) – російський адмірал іспанського походження, засновник одеського порту та м. Одеси.
 
Розгорнути
Народився Ігор Сікорський
(1889, м. Київ — 1972) – український інженер, авіаконструктор, один з піонерів авіа будівництва, «батько» світового вертольотобудування. Створив літаки «Гранд», «Русский витязь», «Илья Муромец», які поклали початок багатомоторній авіації. На літаках Сікорського були вперше здійснені рейси через Атлантичний та Тихий океани.
«Сікорський – людина, яка втілила мрію Леонардо да Вінчі» (Михайло Згуровський)
Розгорнути
1768 – Максим Залізняк та Іван Ґонта підняли повстання гайдамаків проти поляків (початок Коліївщини)
Колії́вщина — селянсько-козацьке повстання на Правобережній Україні у 1768 році проти кріпосницького, релігійного та національного гніту шляхетської Польщі. Очолив це повстання виходець із запорозької бідноти Максим Залізняк, а його найближчим сподвижником став Іван Гонта. Коліївщина стала найвищим етапом гайдамацького руху.
Сини мої, гайдамаки! Свiт широкий, воля, - Iдiть, сини, погуляйте, Пошукайте долi. Сини мої невеликi, Нерозумнi дiти, Хто вас щиро без матерi Привiтає в свiтi? Сини мої! орли мої! Летiть в Україну, - Хоч i лихо зустрiнеться, Так не на чужинi. (Тарас Шевченко)
Розгорнути