chrome firefox opera safari iexplorer

Солістці опери нагадали, що зарплату їй платить держава та запропонували звільнитися

06 вересня 2013 о 15:17

У Національній опері України вважають неприпустимими висловлювання солістки Катерини Абдулліної про «бидлячі українські школи». 

Про це заявив головний режисер театру Анатолій Солов'яненко. 

«Людина, що працює в Національному оперному театрі, не має права так висловлюватися, і навіть так думати. Вона живе і працює в Україні, її робота оплачується українською культурою і українською державою», — заявив він. 

На думку Солов'яненка, якби Абдулліна працювала у Великому театрі в Москві, або ж у Віденській опері, її кар'єра після подібних висловлювань була б поставлена під загрозу. 

Разом з цим, Національна опера, за словами головного режисера, буде шукати законні способи застосувати санкції проти Абдулліної, аж до звільнення з театру. «Але я вважаю, що після таких заяв вона повинна сама прийти і написати заяву про звільнення», — говорить Солов'яненко. 

«Вона не має морального права працювати в Національній опері України», — підсумував він. 

Як повідомлялося раніше, Абдулліна в мережі Facebook дозволила собі заявити, що українські школи — «бидлячі», а діти, які там навчаються, морально нерозвинені.

Джерело: ТСН
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути