chrome firefox opera safari iexplorer

Солістка Національної опери потрапила у скандал

06 вересня 2013 о 10:06

У четвер, 5 вересня, сопрано української опери Катерина Абдулліна в коментарях під статтею обзивала школярів та їхніх батьків, пишуть Коментарі.

Згідно з повідомленням, залишеним у Фейсбуці, артистка хвалиться тим, що віддала дітей навчатися в російську гімназію. «Всі предмети російською, все гранично ясно і зрозуміло. А найбільше сподобалася урочиста лінійка, я навіть плакала. Російською дуже красиво говорили старшокласники», — пише солістка Національної опери.

Далі в повідомленні Катерина Абдулліна висловлюється на адресу шкіл. «Так, загалом контингент батьків і дітей різко відрізняється від бидлячих українських шкіл... Я рада, що моя дочка навчається серед морально здорових дітей. А не серед бидла», — резюмує співачка.

comments.ua

 comments.ua

Варто зазначити, що у Абдулліної є власний сайт, на якому повідомляється, що вона – «Одна з найяскравіших зірок української оперної сцени. Видатне драматичне колоратурне сопрано, учениця Великої Євгенії Мірошниченко (народної артистки СРСР)». До речі, сайт існує тільки в російській, англійській та італійській версіях.

Додамо, що після критики користувачів фейсбук Абдулліна видалила своє повідомлення.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути