chrome firefox opera safari iexplorer

На «Олімпійському» почнуть нове будівництво за 69 млн

07 вересня 2013 о 16:59

У Києві затіяли нове масштабне будівництво на НСК «Олімпійський». Воно почнеться не в 2013-му, як планувалося, а в наступному році, швидше за все, навесні, пише Сегодня. 

Уряд доручив міністерствам і владі міста доопрацювати проект і почати спорудження льодової арени та багатофункціонального спорткомплексу з тенісними кортами. Нові об'єкти з'являться на даху 5-поверхової зони «гостинності», яку для фіналу ЧЄ звели за 463 млн грн. 

В будівлі планують побудувати парковку, адміністрацію стадіону, антидопінговий центр і Музей спорту. 

На даху спорудять блок з 6-ти критих кортів і 2 універсальних комплексів. У першому — льодово-тренувальному — буде хокейний майданчик зі штучним льодом, а навколо нього на трьох поверхах розмістять роздягальні, трибуни і туалети.

У другому комплексі — ігровій зоні — з'явиться майданчик-трасформер з синтетичним покриттям. 

Вартість робіт оцінюють у 69 млн грн.

Джерело: ТСН
Розділи: Спорт в Україні

8 листопада

Інші дати
Народився Дмитро Байда-Суховій
(1882, с. Нагірне, Полтавська область – 1974) – український актор, режисер, бандурист, збирач і пропагандист українських народних пісень, один із засновників українського кіно. На початку 1910-х років одним з перших в Україні почав фільмувати театральні постановки, створивши популярні на той час фільми "Кума Хвеська" (1910), "Жидівка-вихрестка" (1911), "Змія підколодна" (1911), "Сватання на вечорницях" (1911), "Три кохання в мішках" (1911), "Навкруги зрада" (1912), "Шельменко-денщик", "Запорізький скарб" (1912), "Спіть, орли бойові" (1914). Німі картини озвучувалися прямо під час показу глядачам – музикою, шумами й акторами, які за екраном дублювали самі себе. Крім того, Дмитро Байда-Суховій акомпанував своїм стрічкам грою на бандурі.
Розгорнути
Народився Африкан Криштофович
(1885, с. Криштоповка, Харківська область – 1953) – вчений геолог, палеоботанік, засновник радянської палеоботанічної школи.
Розгорнути
Народився Олесь Досвітній
(Олександр Скрипаль-Міщенко) (1891, м. Вовчанськ, Харківська область - 1934) - українського письменника. Один з організаторів Ялтинської і Одеської кінофабрик. Автор оповідань та повістей: «Алай», «Гюлле», «Нотатки мандрівника», «На плавнях», «Піймав», «Постаті», «Сірко», «На той бік», «Новели»; романів «Американці», «Хто», «Нас було троє», «Кварцит».
Розгорнути