chrome firefox opera safari iexplorer

Ремонт у школах і садках перекладають на плечі батьків (опитування)

09 вересня 2013 о 14:23

Державні навчальні заклади, як об’єкти соціальної сфери, як правило, утримуються коштом місцевих бюджетів, якщо вони не є приватними. 

Втім, як демонструє багаторічний досвід, зазвичай виділених сум не вистачає для проведення капітальних ремонтів у школах, садочках і т.д... 

У зв'язку із чим часто ремонт робиться за рахунок батьків учнів і збір коштів на відповідні заходи відбувається в обов’язковому порядку. Однак, не всі українські батьки вважають таку практику доцільною, і переконані, що ремонт у навчальних закладах має здійснюватись за рахунок держави. 

«Україна Комунальна» запитала своїх читачів «Чи вважаєте ви доцільним ремонт навчальних закладів за рахунок батьків учнів?». Опитування проводилося на порталі інформаційного агентства та у мережі Facebook з 2 по 9 вересня. 

Більшість опитуваних вважають, що цілком немислимо проводити ремонт у навчальних закладах за рахунок батьків учнів (57%). 18% респондентів зізналися, що взагалі не мають змоги брати участь у збиранні грошей на такі заходи. Стільки ж опитуваних (18%) згодні на такі умови, у випадку якщо внески на ремонти навчальних закладів є добровільними. Лише 5% опитаних батьків не заперечують, адже визнають, що державних коштів не вистачає. З усіх опитаних 2% відвідують приватний навчальний заклад (платний).

Розділи: Новини освіти

2 листопада

Інші дати
2 листопада відзначають: 
  • Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів
Розгорнути
Народився Антін Манастирський
(1878, с. Завалів, Тернопільська область – 1969) – український художник, графік. Автор творів «Портрет матері», «Портрет Т. Г. Шевченка», «Автопортрет», «Запорожець», «Паламар», «На водопої», «На могилі», «Ой під гаєм, гаєм», «Прощавайте, товариші», «Вчора і сьогодні».
«Все життя я мріяв, щоб думи мої, які я втілював у своїх картинах, були близькі і зрозумілі народові». (Антін Манастирський)
Розгорнути
Народився Остап Грицай
(1881, с. Княжпіль, Львівіська область – 1954) – український поет, літературознавець, перекладач. Автор соціально-психологічної поеми «Утеча Олекси Перхуна», циклів новел філософського та релігійного змісту, численних літературно-критичних статей про українських та західноєвропейських письменникі, здійснив німецький переклад «Слова о полку Ігоревім» та понад 30 поезій Т.Шевченка.
Розгорнути
Народився Олександр Білецький
(1884, м. Казань, Росія - 1961) - літературознавець, академік. Тривалий час очолював Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка АН УРСР.
Розгорнути