chrome firefox opera safari iexplorer

У школах і дитсадках заборонили брати з батьків готівку

01 березня 2012 о 14:11
У Севастополі батькам заборонено здійснювати готівковими грошовими коштами добровільні внески у школах і дитячих дошкільних установах.

Про це повідомила заступник голови МДА — начальник Управління освіти і науки Ірина Заєць, яку цитує УНІАН.

Одночасно в наказі, як відзначила чиновник, усім керівникам установ освіти Севастополя рекомендовано відкрити добродійні і спеціальні фонди для акумуляції зібраних батьками учнів коштів.

Відтепер працівникам установ заборонено придбання для шкіл на «батьківські» гроші, покупки здійснюватимуть безпосередньо батьківські комітети.

За словами керівника управління, бюджету (на сферу освіти) не вистачає.

«Я була на батьківських зборах. Багато батьків підтримують вчителів і керівників шкіл. Але для того, щоб вирішити і забути цю проблему, управлінням освіти 22 лютого було видано наказ, де всім керівникам установ освіти міста рекомендовано зробити збір добровільних внесків прозорим, для чого було рекомендований відкрити добродійні фонди, мета яких – відійти від готівки. Я запевняю: жодний вчитель або керівник без батьківського комітету нічого не купуватиме. Сьогодні тільки батьки можуть і розпоряджатимуться зібраними коштами. Жодної „зобов’язалівки“ не буде», — каже вона.

Нагадаємо, раніше влада Севастополя попередила керівників шкіл і дитсадків про неприпустимість здирництва грошей від батьків.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути