chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві розпочинається VIII Міжнародний літературний фестиваль

10 вересня 2013 о 12:15

Вже сьогодні, 10 вересня розпочинаться 8 Міжнародний літературний фестиваль Форуму видавців. Книжкова подія, на яку з нетерпінням чекали тисячі книгоманів. 6 днів літературного марафону попереду: письменники, поети – на кожному кроці, цікавезні зустрічі, презентації, дискусії – щохвилини.

10 вересня перші заходи літературного фестивалю пройдуть на локаціях у центрі міста:

11:00 – Відкриття 94-го театрального сезону Першого українського театру для дітей та юнацтва з виставою «О восьмій вечора на Ковчезі» (вул. Гнатюка, 11)
14:00 – Презентація книги: Ростислав Братунь “Глибини часу не міліють” у дзеркальній залі ЛНУ ім. Франка (вул.Університетська, 1)
16:00 – Авторська зустріч з Норою Ґомрінґер (Німеччина\Швейцарія). Модератор Петро Рихло.Проходитиме у Музеїісторії Релігії (пл. Музейна, 2)
16:00 – Презентація найповнішого видання творів Михайла Грушевського у дзеркальній залі ЛНУ ім. Франка (вул.Університетська, 1)
16:30 – Презентація книги: Віктор Суворов “Її ім’я було Татьяна” в Книгарні Є (пр. Свободи, 7)
17:00 – Читання тандем Клауса Райхерта і Яна Вагнера (Німеччина). Модерують Петро Рихло і Марк Бєлорусєц на Подвір’ї Музею Ідей (вул. Валова, 18а)
18:00 – Презентація книги відомого норвезького письменника Тома Еґеланна “Брехня батьків” в Книгарні Є (пр. Свободи, 7)
18:00 – Читання-тандем з Ришардом Криницьким (Польща) і Олегом Лишегою (Україна). Модератори Юрій Кучеряви і Маріанна Кіяновська у музеї історії Релігії (пл. Музейна, 2)
18:00 – Прем’єра вистави Ммистецької групи “Yara Arts Group” (США, Нью-Йорк) “Капітан Джон Сміт в Україні” у Дзизі (вул. Вірменська, 35)
19:00 – Відкриття виставки Романа Романишина “Світ має тисячу кіл” за участі Маріанни Кіяновської, Наталі Трохим, Катерини Міхаліциної (Оніщук), Юлії Мусаковської, Ярини Бурбан, Андрія Воронова-Зимного в Кав’ярні Леваковського (вул.Катедральна, 3)
19:00 – Читання-тандем Йоко Тавада (Німеччина) і Ральф Дутлі (Німеччина). Модератори Петро Рихло і Марк Бєлорусець у Книгарні Є (пр. Свободи, 7)
20:00 – Читання-тандем Ігоря Померанцева (Велика Британія\Україна) та Єлєни Фанайлової (Росія) у Дзизі. Модератор Ірина Вікирчак (Вірменська, 35)
20:00 – Вечір еротичної пародії на Подвір’ї Музею Ідей. Учасники: Іван Гентош, Ярослав Чорногуз, Василь Кузан, Анатолій Черняхівський, йордана Дранчук, Тетяна Коліда, Світлана Костюк, Віра Олеш, Лариса Омельченко, Марія Савчук, Інна Слободенюк, Павло Савчук (вул. Валова, 18а)
21:00 – Читання-тандем за участі Енн Коттен (Німеччина) і Сергія Жадана (Україна) у Дзизі (Вірменська, 35)

Джерело: festyvali.org.ua
Розділи: Новини культури

4 лютого

Інші дати
Галина Кальченко
1926 –  український скульптор. Найкращі роботи: пам’ятники Лесі Українці в Києві та Ялті, М. Леонтовичу в Тульчині, П. Гулаку-Артемовському в Городищі, І. Котляревському та М. Заньковецькій у Києві.
Розгорнути
Тимофія-напівзимника
Якщо схопиться хурделиця, то весь тиждень буде негожий; коли ж опівдні усміхнеться сонце, то закличе в гості ранню весну
Розгорнути
Народився Сидір Мидловський
1885 –  український і польський психолог, лікар, психоаналітик та філософ, який своїми численними статтями і фундаментальними працями створив підвалини психології виховання, персонології, розвив вчення психоаналізу, чим створив ґрунтовну для свого часу наукову теорію особистості в Україні та Польщі, яка не втратила своєї цінності і в наші дні.
Розгорнути
Народився Климент Квітка
(1880, Київ – 1953) - український музикознавець-фольклорист, чоловік Лесі Українки. Зібрав понад 6000 народних пісень.
По діброві вітер виє, Гуляє по полю, Край дороги гне тополю До самого долу. Стан високий, лист широкий Марно зеленіє, Кругом поле, як те море Широке, синіє. (Українська народна пісня)
Розгорнути
Народився Степан-Максим Балей
(1885, с. Великі Бірки Тернопільська область – 1952) – український і польський психолог, педагог, філософ.
Розгорнути

Новини Дивитися всі