chrome firefox opera safari iexplorer

Україна посіла друге місце на чемпіонаті світу з художньої гімнастики

02 вересня 2013 о 12:15

У неділю, 1 вересня, відбулася урочиста церемонія закриття 32-го чемпіонату світу з художньої гімнастики, який проходив у Києві.

У загальному медальному заліку Україна посіла друге загальнокомандне місце (1 золота, 2 срібні та 2 бронзові медалі) . На першому місці розташувалася Росія — 6 золотих, 2 срібні та 2 бронзові медалі, на третьому — Білорусь (1 золота ,1 срібна і 3 бронзові нагороди).

В останній день змагань були розіграні два комплекти нагород у групових вправах з п'ятьма парами булав і з трьома м'ячами і двома стрічками.

Збірна Іспанії, яка у кваліфікації була лише третьою, продемонструвала блискуче виконання вправи з п'ятьма парами булав і вперше після тріумфальних для себе 90-х піднялася на найвищий щабель п'єдесталу. Оцінка збірної Іспанії з художньої гімнастики — 17.350. Всього 0,5 бала іспанкам поступилися італійки, які у кваліфікації показали результат 17.600 і йшли на першій позиції. Таким чином, збірна Італії до свого срібла в багатоборстві додала і срібло в окремому виді програми.

І, нарешті, бронзова медаль домашнього чемпіонату світу дісталася збірній команді України, яка змогла значно поліпшити свій результат кваліфікації (15-й) і вже точно виправитися за провальний виступ у багатоборстві.

Нагадаємо, що чемпіонат світу з художньої гімнастики проходив у Києві з 27 серпня по 1 вересня.

2 листопада

Інші дати
2 листопада відзначають: 
  • Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів
Розгорнути
Народився Антін Манастирський
(1878, с. Завалів, Тернопільська область – 1969) – український художник, графік. Автор творів «Портрет матері», «Портрет Т. Г. Шевченка», «Автопортрет», «Запорожець», «Паламар», «На водопої», «На могилі», «Ой під гаєм, гаєм», «Прощавайте, товариші», «Вчора і сьогодні».
«Все життя я мріяв, щоб думи мої, які я втілював у своїх картинах, були близькі і зрозумілі народові». (Антін Манастирський)
Розгорнути
Народився Остап Грицай
(1881, с. Княжпіль, Львівіська область – 1954) – український поет, літературознавець, перекладач. Автор соціально-психологічної поеми «Утеча Олекси Перхуна», циклів новел філософського та релігійного змісту, численних літературно-критичних статей про українських та західноєвропейських письменникі, здійснив німецький переклад «Слова о полку Ігоревім» та понад 30 поезій Т.Шевченка.
Розгорнути
Народився Олександр Білецький
(1884, м. Казань, Росія - 1961) - літературознавець, академік. Тривалий час очолював Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка АН УРСР.
Розгорнути