chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні можлива валютна криза

05 вересня 2013 о 10:21

Імовірність валютної кризи в Україні впродовж наступного року доходить до 82%, сказано у звіті Центру макроекономічних досліджень (ЦМД) «Сбербанка России».

«За підсумками червня 2013 року, найбільша ймовірність валютної кризи упродовж наступних 12 місяців відзначена в Україні — 82%. За ним іде валютний ринок Білорусі — 59%... Для Казахстану ... 12 %», — зазначають експерти.

«Зростання ймовірності валютної кризи пояснюється погіршенням динаміки умов торгівлі з вересня 2011 року», — йдеться у документі, де також сказано, що ситуацію в Україні ускладнює відсутність чергових траншів Міжнародного валютного фонду.

Розділи: Суспільство

15 березня

Інші дати
Володимир Шухевич
1849 –  український громадський діяч, етнограф. Засновник і видавець першого дитячого журналу «Дзвінок». Засновник товариства «Руська бесіда» та Союзу співацьких і музичних товариств. Автор дослідження «Гуцульщина» в 5 т.  
Розгорнути
Народився Володимир Самойлов
(1924, м. Одеса - 1999) - актор театру і кіно. Знявся в фільмах «Весілля в Малинівці», «Шосте липня», «Крах», «Зорі не гаснуть», «Премія», «Доля», «Сибіріада», «Ціна голови».
Розгорнути

Новини Дивитися всі