chrome firefox opera safari iexplorer

Киянам покажуть роботи найдорожчих художників України

30 жовтня 2013 о 14:29

З 30 жовтня по 17 листопада у столичній галереї «Мистецька збірка» відбудеться виставка ART Games, яка розкриє провідні тенденції на українському та міжнародному арт-просторі, покаже мистецтво, яке купують.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ організатори виставки, в експозиції будуть представлені роботи Анатолія Криволапа, Олени та Віталія Васильєвих, Олега Тістола, Ігоря Гусєва, Миколи Маценка, Макса Вітика, Олександра Животкова, Вінні Реунова, Арсена Савадова, Михайла Деяка, Павла Керестея.

Нагадаємо, в червні 2013 року картина Анатолія Криволапа «Кінь. Вечір» була продана з аукціону в Лондоні за рекордною для українського сучасного мистецтва ціною — більше $186 тисяч.

Раніше, в жовтні 2011 року ще одна робота з цієї серії — «Кінь. Ніч» — пішла з молотка за $124 тис. Найпершим рекордом Криволапа став продаж картини «Степ» на аукціоні Phillips Нью-Йорку в травні 2011- го за $98,5 тис.

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі