chrome firefox opera safari iexplorer

Українським підприємцям скасовують печатки та спрощують реєстрацію

09 жовтня 2013 о 09:44

Український парламент схвалив законопроект щодо заборони обов'язкового використання печаток підприємцями. За прийняття цього рішення за основу проголосували 307 депутатів, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Ідеться про проект змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення порядку відкриття бізнесу.

Як сказано в пояснювальній записці до законопроекту, виготовлення печатки вимагає часу і грошових витрат. У той же час, печатку легко підробити, і вона не гарантує безпеки бізнесу, а відмова від передачі печатки новому керівництву створює проблеми в управлінні підприємствами.

На думку авторів законодавчої ініціативи, відмова від використання печатки не створюватиме загрози розповсюдження шахрайства.

Крім цього, пропонується скасувати вимогу щодо стягнення реєстраційного збору за держреєстрацію юридичної та фізичної особи-підприємця. Також передбачена держреєстрація підприємців шляхом подачі електронних документів без обов'язкового використання електронного цифрового підпису.

При реєстрації можуть бути використані інші способи ідентифікації заявника, наприклад, з використанням QR-коду та інших ІТ-технологій.

Раніше повідомлялося, що українцям пропонують всього за кілька тисяч гривень купити в інтернеті готовий бізнес.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути