chrome firefox opera safari iexplorer

Відпочинок в раю або 10 найкращих островів світу

23 жовтня 2013 о 10:14

Зима вже не за горами. Зараз найкращий час, щоб планувати свій теплий відпочинок в холодну пору року. Condé Nast Traveler опублікував рейтинг Топ-25 найкращих островів світу, обраних читачами видання. Пропонуємо поглянути на десятку лідерів.

Список другий рік поспіль очолив Мауї — другий за величиною острів Гавайського архіпелагу. Таке визнання острів отримав завдяки чудовому ландшафту Національного парку Халеакала, можливості спостерігати за китами і чудовим пляжам. Туристи також люблять досліджувати мальовничу Дорогу на Хану довжиною в 96 км, яка проходить повз водоспади, океан і Сім священних басейнів.

На другому місці розмістився ще один гавайська острів – Кауаї. Це один із найспокійнiших островів архіпелагу зі «сплячими маленькими історичними містечками» і гостинними мешканцями. Але він також сповнений неймовірних пейзажів і «змушує серце калатати від пригод».

Третє місце зайняли Мальдіви. Розташовані в Індійському океані на південному заході від Шрі-Ланки вони представляють собою ланцюг мальовничих островів із бірюзовою водою, білим піском, пляжними віллами і неймовірними заходами сонця.

Четверту сходинку посів Кайауа Айленд, Південна Кароліна, США. Крім природних заповідників, пляжів і прекрасних краєвидів, на острові є також гарні поля для гольфу і тенісні корти.

Замикає п'ятірку Бора-Бора — один із Підвітряних островів архіпелагу Острови Товариства у Французькій Полінезії в Тихому океані, розташований у 241 км на північний захід від Таїті. Він уявляє собою квінтесенцію ізольованого острова для відокремленого відпочинку. Тут можна втекти від усього світу в надводне бунгало або досліджувати неймовірне життя океану, займаючись дайвінгом, сноркелингом або просто плаваючи.

Далі в десятці найкращих островів світу за версією читачів Condé Nast Traveler йдуть (з 6 по 10 місце):Острів Сі (Джорджіа ), Муреа (Французька Полінезія), Оаху (Гаваї), острови Великого Бар'єрного Рифа (Австралія), замикає десятку Великий Острів, Гаваї.

Нагадаємо, кілька днів тому сайт Euromag назвав чотири місця, куди ще можна відправитися в кінці жовтня і початку листопада в пошуках літа.

4 липня

Інші дати
Данило Демуцький 
1893 –  класик українського і світового кіно, кінооператор і фотограф. Кінооператор О. Довженка («Арсенал», «Земля»), Б. Барнета і І. Савченко. Заслужений діяч мистецтв Української РСР (1954). Заслужений діяч мистецтв Узбецької РСР (1954). Лауреат Сталінської премії першого ступеня (1952). Жертва сталінських репресій.
 
Розгорнути
Юліан Панькевич 
1863 – український графік, релігійний живописець (іконостаси, картини «Ісус Христос», «Богородиця», «Сільська Мадонна»), автор єдиного портрета І. Франка, зробленого з натури, ілюстрацій до поетичної антології «Акорди», «Слова о полку Ігоревім», творів Г. Хоткевича, С. Руданського, Я. Щоголіва. Учитель М. Бойчука.
Розгорнути
Народився Петро Панч (Панченко)
український письменник, член групи «Плуг», ВАПЛІТЕ, ВУСПП. Автор книг: «Гомоніла Україна», «Син Таращанського полку», «Білий вовк», «Три копійки» та ін. Офіцер Армії УНР.
«Гомоніла Україна, Довго гомоніла, Довго, довго кров степами Текла-червоніла.» (Тарас Шевченко).
Розгорнути