chrome firefox opera safari iexplorer

Українські виші знову «пролетіли» повз сотню найкращих світу

05 березня 2013 о 09:26

Британське видання The Times презентувало власний рейтинг найбільш шанованих ВНЗ світу (World Reputation Rankings).

Для підготовки рейтингу проводиться спеціальне опитування вчених по всьому світу для визначення найсильніших 100 університетських брендів.

Рейтинг найбільш шанованих ВНЗ складається виключно на підставі суб'єктивних оцінок, які виносять визнані експерти та відомі вчені, люди, які розбираються в питаннях вищої освіти.

У репутаційний топ-100 не увійшов жоден український університет, тоді як російський Московський державний університет (МДУ) розташувався на 50-му рядку.

При цьому, трійка лідерів залишається незмінною ось вже три роки — перше місце зайняв Гарвардський університет, за ним йдуть Массачусетський технологічний інститут та університет Кембріджа.

На четвертий рядок у нинішньому році вдалося піднятися ще одному найстаршому британському університету — Оксфорду. Далі розташувалися Каліфорнійський університет у Берклі і Стенфордський університет.

Крім британських і американських ВНЗ, в першу десятку увійшов також університет Токіо. Зазначимо, в основній версії рейтингу найкращих ВНЗ планети — The Times Higher Education – також не знайшлося місця українським університетам.

Джерело: ТСН
Розділи: Новини освіти

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути