chrome firefox opera safari iexplorer

За чотири роки презирство українців до влади стрімко зросло — соцопитування

08 жовтня 2013 о 15:22

У 27% жителів країни такі негативні емоції щодо влади як ненависть, презирство, роздратування виникли за останні 4 роки, а в східному і південному регіонах України таких більше 60%, як показує соцопитування, проведене компанією GfK Ukraine.

Разом з тим, у 41% українців у віці старше 16 років нинішня влада викликає байдужість, тоді як все менше громадян відчувають до влади страх і боязкість. У той же час, зменшилася кількість українців, у яких є бажання допомогти, симпатія і співчуття. Байдужість українців зросла за ці роки на 10%.

Одночасно впала частка респондентів, які бояться керівництва країни (з 8% у березні 2012 року до 4% у серпні 2013 року). Крім того, все менше українців прагнуть допомогти нинішній владі (6% зараз проти 9% 2012 року), відчувають симпатію (1% проти 3 %) та співчуття(6% проти 10%).

Разом з тим, третина респондентів (35%) вважають, що вибори президента України повинні відбутися раніше терміну, щоб була можливість змінити його швидше. 42% впевнені, що вибори президента мають пройти 2015 року, як і повинно бути за Конституцією. 24% вагалися висловити свій погляд із цього питання.

Додамо, що ідея організації дострокових виборів президента України має більше прихильників у Києві (58%), західному і північному регіонах (55% і 49% відповідно). У той же час, у східному (63%) і південному (55%) регіонах схиляються до виборів президента 2015 року.

Нагадаємо, що у вересні компанія Research & Branding Group провела всеукраїнське соцопитування, згідно з яким лише 22% респондентів назвали Росію братською країною.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...