chrome firefox opera safari iexplorer

Київська «безвихідь»: за гроші розповідати киянам про відсутність грошей

12 листопада 2013 о 11:40

Ціла шпальта сьогоднішнього випуску газети «Сегодня» присвячена інтерв’ю в.о. міського голови, секретаря Київради Галини Гереги. Причому, як дізнаємося з приміток на останній сторінці газети, матеріал на цій шпальті у рубриці «Анонс» розміщений на правах реклами, тобто – за гроші, і редакція за нього відповідальності не несе.

На окремій шпальті Секретар Київради Галина Герега розповідає про критичну, за її словами, ситуацію у бюджеті столиці. Півшпальти займає її фото, інші півшпальти – розповідь про те, як активно владою шукаються джерела наповнення міського бюджету в умовах «мільярдних бюджетних вилучень», як залучаються інвестори для будівництва нових об’єктів столиці і як планується проголосувати 216 земельних питань порядку денного (усього у порядку денному на сесії Київради, що відбудеться 13 листопада, винесено 251 питання).

Отже, столична влада вкотре демонструє, що насправді – гроші є. Принаймні, на розміщення платних матеріалів у популярних газетах для піару чиновників. А для людей гроші владою «активно шукаються». Зокрема, шукатимуть і на наступному засіданні Київради, де левова частина питань порядку денного, які конче потребують розгляду, – це земельні питання та питання власності…

Микола Томенко, народний депутат України

Розділи: Думка читачів

21 вересня

Інші дати
21 вересня відзначають:
  • День винахідника і раціоналізатора України.
  • День фармацевтичного працівника України.
  • День миру.
  • Міжнародний день миру.
Розгорнути
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути