chrome firefox opera safari iexplorer

Скільки нас? В Україні більше 10 років не проводили перепис населення

08 листопада 2013 о 10:33

Україна разом з країнами Африки увійшла у вісімку країн світу, де протягом 10 років не проводився перепис населення.

Україна разом з країнами Африки увійшла у вісімку країн світу, де протягом 10 років не проводився перепис населення. Про це під час прес-конференції повідомив координатор проекту «Становище української мови» Тарас Шамайда, передає УНН.

«Ми разом з кількома країнами Африки увійшли в невелику групу країн, де дуже давно не проводився перепис населення, зокрема протягом 10 років. І якщо я не помиляюсь, у світі лише 8 таких країн, де довго не проводився перепис населення, і Україна у цьому числі», — зазначив Шамайда.

Окрім цього, за його словами, в Україні прослідковується тенденція до постійних зволікань щодо перепису населення.

Джерело: ПІК
Розділи: Суспільство

29 січня

Інші дати
Антон Шабленко
(29 січня 1872, м. Суми — 24 травня 1930) — український письменник, поет та журналіст. Поетичні твори у фольклорному дусі. Популярний в Україні у часи Російської імперії.
Розгорнути
День пам’яті Героїв Крут
29 січня 1918 року на залізничній станції поблизу селища Крути 300 київських студентів 5 годин стримували 4-тисячну більшовицьку армію Михайла Муравйова. У свідомості багатьох бій під Крутами набув особливого значення завдяки героїзму української молоді.
Розгорнути
Народився Євген Агафонов
(1879, м. Харків - 1955) – український художник, графік, сценограф. Учень Іллі Рєпіна. Засновник студії «Блакитна лілія», при якій виникла авангардистська група художників.
Розгорнути

Новини Дивитися всі