chrome firefox opera safari iexplorer

Всеукраїнський перепис населення перенесли на 2013 рік

12 січня 2012 о 09:44

Проведення другого Всеукраїнського перепису населення перенесено з 2012 на 2013 рік.

Про це повідомив віце-прем'єр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

«У 2012 році це буде тільки підготовка до глобального перепису населення, а вже в 2013 році буде проводитися повноцінний перепис», — зазначив він.

За словами віце-прем'єра, перепис населення повинен був пройти в Україні ще три роки тому, але почнеться тільки в 2012 році і буде проводитися тільки в окремому регіоні, який відповідає соціальному складу України.

На даний момент точні дати проведення другого Всеукраїнського перепису населення не затверджені.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів, Держслужбі статистики доручено до 1 березня розробити і затвердити програму перепису, а до 1 вересня забезпечити проведення робіт, пов'язаних із створенням технічної бази та програмно-технічного комплексу для оброблення його результатів.

Другий всеукраїнський перепис населення планувалося провести в 2011 році, проте в 2010 році Кабмін переніс його проведення на 2012 рік.

При цьому, у Луганській області вже почався перепис населення. Початковим етапом підготовки регіону стало упорядкування в адресному господарстві населених пунктів.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути