chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні стартував перепис населення

11 січня 2012 о 13:43

Запланований Кабінетом Міністрів на 2012 рік перепис населення почався на Луганщині. Про це повідомили у прес-службі Луганської ОДА.

Початковим етапом підготовки Луганщини стало наведення ладу в адресному господарстві населених пунктів.

Під час перепису будуть визначені зміни соціально-економічного стану населення. Крім точної чисельності жителів будуть уточнюватися їх віковий, статевий склад, національна й мовна приналежність, освіта, зайнятість і житлові умови, економічна активність населення.

Головна мета проведення перепису: скласти повну статистичну якісну картину населення кожного регіону та країни в цілому.

Інформацію обліковцям кожен громадянин надаватиме з власної волі, він може відповісти на запитання опитувального листа, подавши інформацію на облікову ділянку, якщо не бажає впускати працівника статистики у своє житло й відповідати на його запитання вдома.

Нагадаємо, Кабінетом Міністрів України 28 липня 2010 року прийнято розпорядження «Про проведення у 2012 році Всеукраїнського перепису населення».

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути