chrome firefox opera safari iexplorer

На Західну Україну і в Європу можна подорожувати поїздом зі своїм авто

11 грудня 2013 о 13:44

При замовленні перевезення автомобіля до Ужгорода поїздом Укрзалізниця гарантує його власникам квитки в купейні вагони цього ж поїзда, повідомляє прес-служба відомства. 

З 27 грудня Укрзалізниця включає до складу поїзда Київ — Ужгород спеціальний вагон для перевезення автотранспорту. 

«Скориставшись послугою вагонів-автомобілевозів, можна дістатися до місця призначення найбільш безпечним транспортом — поїздом — зі своїм автомобілем, незалежно від погодних умов, відпочиваючи в комфортних умовах і зберігаючи ресурс автомобіля. Також це зручно для охочих подорожувати країнами Європи — до Ужгорода їх авто доставлять поїздом разом з пасажирами. А далі — повна свобода пересування», — зауважили фахівці головного пасажирського управління Укрзалізниці. 

Оформити замовлення на перевезення автомобіля можна по інструкції на офіційному сайті Укрзалізниці. 

«Зараз вагони-автомобілевози курсують у складі поїздів №12/11 Київ — Сімферополь та №80/79 Київ — Дніпропетровськ. Ця послуга користується попитом», — поінформували в Укрзалізниці. Так, за 10 місяців поточного року між Києвом і Сімферополем було перевезено 1424 автомобіля, між Києвом і Дніпропетровськом -751 автомобіль. 

Базовий тариф за перевезення 1 тонни автомобіля (без додаткових платежів) на маршруті Київ — Ужгород становить 588 грн, Київ — Сімферополь — 633,6 грн, Київ — Дніпропетровськ — 385,2 грн. 

«Суцільнометалевий вагон-автомобілевоз обладнаний спеціальними засобами для кріплення автомобіля, а також системою охорони. Такий вагон може вміщати від 4 до 7 машин в залежності від їх габаритів. Вагон супроводжує провідник, який оформляє опис автомобіля, координує завантаження і вивантаження і забезпечує збереження машини на шляху прямування поїзда», — зазначають в УЗ.

Джерело: ТСН
Розділи: Туристичні новини

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути