chrome firefox opera safari iexplorer

Найчастіше від грипу помирають кияни, – дослідження

10 січня 2014 о 11:44

Найбільша кількість летальних випадків від грипу та ГРВІ реєструється у Києві. Про це йдеться у дослідженні «Ретроспективний аналіз захворюваності на грип та ГРВІ в Україні», проведеному Центром грипу та ГРВІ за період з 1994 по 2011 роки, яке має у своєму розпорядженні УНН.

Відповідно із дослідженням, з 2009 року простежується різке зростання кількості летальних випадків через грип, з подальшим зменшенням їх кількості у 2010 та 2011.

«Найбільша кількість летальних випадків від грипу та ГРВІ за 5 останніх років реєструється у Києві (61 випадок), Харкові (34) та Запоріжжі (29), а найменша – у Сімферополі (3)», — зазначають автори.

В цей же час, як показали результати аналізу, середньоденна кількість українців, що починають хворіти ГРВІ, складає 22 тис. 115 (від 10 тис.79 у липні, до 38тис. 310 у лютому). В цей же час, середньоденна кількість захворівших на грип складає в середньому 1 тис. 996 (від 3 у серпні, до 11 тис. 416 у лютому).

Разом з цим, згідно результатів аналізу, в Україні існує досить низький рівень охоплення імунізацією проти грипу, що також сприяє підвищенню рівня захворюваності та виникненню ускладнень.

Нагадаємо, щеплення не лише попереджує захворювання, а й запобігає виникненню ускладнень, серед яких пневмонії різної тяжкості, менінгіти, отити, загострення хронічних хвороб. У найбільш складних випадках від грипу можна померти – щороку медики фіксують в середньому півмільйона смертей.

Як повідомлялось раніше, в цьому році на території України дозволені до використання наступні вакцини: ВАКСІГРИП (виробництва Санофі Пастер С.А., Франція), ФЛЮАРИКС™ (виробництва GlaxoSmithKline Biologicals Branch of SmithKline Beecham Pharma GmbH & Co.KG, Німеччина) та ІНФЛУВАК® (виробництва Abbott Biologicals B.V., Нідерланди).

22 листопада

Інші дати
Народився Володимир Даль (Козак Луганський)
(1801, м.Луганськ –1872) – російський вчений, письменник. Прославився як автор «Тлумачного словника живої великоросійської мови».
Розгорнути