chrome firefox opera safari iexplorer

Сторінка в українській Вікіпедії про Т.Шевченка стала найбільш популярною у 2013 році

08 січня 2014 о 12:36

Компанія «Вікімедіа Україна» оприлюднила перелік сторінок в українській версії Вікіпедії, які стали найбільш популярними у минулому році. Так, виявилось, найбільше читачів бібліотеки цікавила література та історія. За даними компанії лідером переглядів стала сторінка про Тараса Григоровича Шевченка. Вона набрала 583 735 переглядів. На другому місці опинилась стаття про Україну (507 686 переглядів), на третьому — матеріал про турецький серіал «Величне століття. Роксолана» (431 846 переглядів). Далі у переліку йдуть: Роксолана, Львів, Леся Україна, Франко Іван Якович, Київська Русь, Київ, Дзідзьо (гурт).

Варто зазначити, що у другому десятку можна помітити статті про Чорнобильську трагедію, Першу та Другу світові війни, Голодомор тощо.

А от стаття про президента України Віктора Януковича знаходиться на 39 місці. Її «обігнали» сторінки про соціальні мережі «ВКонтакте» та «Однокласскники».

Джерело: День
Розділи: Новини культури

2 березня

Інші дати
Народився Архип Тесленко
(1882, с. Харківці Полтавської обл. - 1911) - український письменник. Автор оповідань "Хуторяночка", "Син", "Дід Омелько", "За пашпортом", "Страчене життя", "Школяр" та ін.
Розгорнути
Народився Шолом-Алейхем (Соломон Рабинович)
(1859, м.Переяслав-Хмельницький Київська область – 1916) - єврейський письменник, драматург та просвітницький діяч. В Україні написав свої знамениті твори «Тев’є-молочник», «Менахем-Мендл», «Нотатки комівояжера», «Монологи».
«Коли я писав мої вірші, я, як міг, шукав «Кобзаря», цю пісню пісень Шевченка, і не міг знайти. Я ладен був віддати що завгодно і скільки завгодно. І ось тепер я бачу, що не прогадав би, якби заплатив найвищу ціну бодай за одну його «Катерину» (Шолом-Алейхем).
Розгорнути
Народився Мирон Кордуба
(1876, с.Острів Тернопільської області - 1947) - український вчений, публіцист, історик, письменник, громадсько-політичний діяч.
Розгорнути

Новини Дивитися всі