chrome firefox opera safari iexplorer

В українській Вікіпедії пишуть про благодійність

13 грудня 2011 о 22:21

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» спільно з організацією «Вікімедіа Україна» оголосили про старт конкурсу на написання статей благодійної тематики в Українській Вікіпедії.

«З нагоди Дня благодійництва, який відзначався в Україні 11 грудня, ми разом із «Вікімедіа Україна» вирішили оголосити конкурс на створення в Українській Вікіпедії статей, присвячених благодійності, – зазначив Президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук. – В такий спосіб ми хочемо привернути увагу авторів Вікіпедії до благодійної діяльності, організацій, акцій, історії благодійності».

Конкурс, який має назву «Пишемо про благодійність», триватиме з 12 грудня 2011 року по 29 січня 2012 року. Всі бажаючі можуть створити в Українській Вікіпедії статті про благодійність, а автори кращих з них, написаних у цей період, отримають цінні призи. Переможців визначатиме авторитетне журі.

Умови конкурсу – тут.

Питання щодо конкурсу можна надсилати на адресу: andriy.makukha@gmail.com.

Додала Катерина Зоркіна

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі