chrome firefox opera safari iexplorer

Тарифи на проїзд у метро більше не потрібно погоджувати з міністерствами

27 січня 2014 о 21:11

Розрахунки вартості проїзду у метро (тарифів на послуги міського електротранспорту, зокрема, метрополітену) відтепер не потрібно погоджувати з міністерствами економіки та інфраструктури за місяць до прийняття рішення про зміну тарифів, пише DT.UA.

Таке рішення закріплено наказом Мінінфраструктури №1072 від 30 грудня 2013 року, зареєстрованим 16 січня 2014 року під №93/24870 «Про внесення зміни до Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (метрополітену)».

Згідно з чинним порядком, перегляд рівня тарифів у країні, як і раніше, здійснюється у зв'язку зі зміною умов виробничої діяльності та реалізації транспортних послуг, що не залежать від господарської діяльності підприємства.

Калькуляція визначення розміру тарифу на разове перевезення одного пасажира проводиться в розрахунку на рік. При цьому враховується загальна кількість перевезених пасажирів, включаючи пільговиків.

Економічно обґрунтований тариф розраховують на основі повної собівартості перевезень всіх категорій пасажирів, планового прибутку, доходів від іншої операційної діяльності без урахування цільового фінансування, пов'язаного з операційною діяльністю, загального прогнозованого обсягу перевезень пасажирів.

Як відомо, розрахунковий тариф на проїзд у Київському метрополітені у 2014 році складе 3,379 грн.

Загальний обсяг перевезень пасажирів цього року у Київському метро складе 536,4 млн чол. Повна собівартість послуг з їхнього перевезення — 1,546 млрд грн.

Тариф розраховано з урахуванням позикових коштів на спорудження ділянки Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену від ст. «Виставковий центр» до Одеської площі у Голосіївському районі.

Перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко також повідомив, що проїзд у київському метро подорожчає до 3 грн з 1 лютого 2014 року.

Розділи: Суспільство

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути