chrome firefox opera safari iexplorer

В Інтернеті відкрили голосування за логотип Львова на Олімпіаду-2022

14 січня 2014 о 13:46

В Інтернеті оголосили онлайн-голосування за логотип заявки міста Львова на проведення зимових Олімпійських ігор у 2022 році. Для вибору представлено чотири логотипи. Голосування триває до 26 січня.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як зазначається, віддати свій голос можна за посиланням. Після вибору логотипу заявковий комітет надішле його до МОК на затвердження. Згодом у Львові презентують логотип.

«Цей конкурс є фінальним. Обраний за результатами публічного голосування логотип буде надісланий для затвердження до Міжнародного олімпійського комітету до м. Лозанна (Швейцарія). Авторами цих логотипів є співробітники дизайн-агенції Teneo та North Design (США), які вже мають досвід розробки переможних логотипів заявок зимових Олімпійських ігор. Міжнародні фахівці працювали разом з українськими експертами заявкового комітету.

Конкурс, у якому обиралися підрядники-виконавці замовлення на розробку логотипу, проводився серед більш, ніж 10 українських та закордонних компаній. За результатами відбору, виконавцями було обрано агенції Teneo та North Design (США), які розробили чотири пропозиції, що увійшли до фінального голосування. Прагнучи зробити процес прозорим та доступним для громадян, керівник організаційного комітету – віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул та президент Національного Олімпійського комітету Сергій Бубка схвалили рішення про проведення відкритого голосування в мережі Інтернет. Варіант логотипу, який набере найбільше голосів, буде визнано переможцем.

Після 26 січня логотип, який буде обрано голосуванням, заявковий комітет надішле до МОК на затвердження. Після відповідного підтвердження від спеціалістів МОК у Львові проведуть презентацію логотипу. Дата та точне місце проведення заходу будуть оголошені невдовзі», – розповів Генеральний директор заявкового комітету з підготовки та супроводження заявки до Міжнародного олімпійського комітету (МОК) на здобуття права проведення зимових Олімпійських та паралімпійських ігор у 2022 році Сергій Гончаров.

Нагадаємо, у березні 2014 року до міжнародного Олімпійського комітету (МОК) подадуть заявковий файл і гарантійні листи від Національного олімпійського комітету України (НОК) та керівництва міста Львова. В липні 2014 року Виконавчий комітет МОК оприлюднить список міст-кандидатів. Місто, яке прийматиме 24-ті Зимові Олімпійські ігри, оберуть в липні 2015 року на засіданні МОК в Куала-Лумпурі (Малайзія).

Джерело: zik.ua
Розділи: Спорт в Україні

17 листопада

Інші дати
Міжнародний день студентів
Цей день приурочений події, яка сталася в колись окупованої нацистами Чехословаччини. 28-го жовтня 1939-го року студенти та викладачі празьких університетів виступили на мирну демонстрацію на знак річниці утворення свого історичного держави. Фашисти, побачивши непокору з боку народу захопленої ними території, цинічно розігнали цю мирну демонстрацію, застосовуючи властиву їм жорстокість, внаслідок чого був убитий Ян Оплетал, один із студентів медичного факультету. Його похорони переросли у відкриту і масову акцію протесту. Почалися арешти. З ранку, 17-го листопада 1939-го року, прагнучи придушити виниклий настрій народних мас, карателі оточили празькі студентські гуртожитки і заарештували понад 1200-т студентів, а також ряд представників викладацького складу, з яких дев’ятеро активістів та студентів цього руху демонстративно стратили в катівнях в’язниці празького району Рузіне без суду. Решта були відправлені в концтабір Заксенхаузен. Побоюючись подальшого опору, за особистим наказом Гітлера всі вищі навчальні заклади Чехії були закриті до кінця війни.
Розгорнути
Народився Михайло Щепкін
(1788, Росія – 1863) – визначний актор української та російської сцени. Викуплений з кріпацтва І.Котляревським та іншими. В українському репертуарі був першим Виборним та Чупруном у п'єсах І.Котляревського «Наталка-Полтавка» та «Москаль-Чарівник», що залишилися кращими в його доробку.
Розгорнути
Народився Григорій Кочур
(1908, с. Феськівка Чернігівської обл. - 1994) - український перекладач, поет, літературознавець, громадський діяч. Автор книг "Друге відлуння", "Інтинський зошит" та ін.
Розгорнути