chrome firefox opera safari iexplorer

Журналісти «поховали» свободу слова в Україні під Адміністрацією Президента

17 січня 2014 о 18:29

Сьогодні, 17 січня, біля будівлі Адміністрації Президента журналісти провели символічну акцію похорону свободи слова.

Акцію організували у зв’язку з прийнятими Верховною Радою 16 січня законами, які суттєво обмежують права представників ЗМІ та громадянського суспільства. У заході взяли участь близько 40 працівників ЗМІ.

Журналісти пронесли по вул. Інститутській до першого кордону міліції біля будівлі Адміністрації Президента три вінки з траурними стрічками, на яких написано: «Любимо. Пам’ятаємо. Не забудемо», «Свобода слова 24.08.1991-16.01.2014».

Там учасники акції поклали квіти на символічну могилу свободи слова та вшанували її пам’ять хвилиною мовчання. При цьому правоохоронці не перешкоджали журналістам у проведенні акції, повідомляють Коментарі.

Джерело: zik.ua
Розділи: Суспільство

8 квітня

Інші дати
Борис Тенета (Гурій)
1903 – український поет, прозаїк.
Розгорнути
8 квітня відзначають:
  • День працівників військових комісаріатів.
  • Міжнародний день циган.
Розгорнути
Народився Дмитро Дорошенко
(1882, м. Вільнюс, Литва - 1951) — політичний діяч, історик, публіцист, літературознавець, бібліограф. Найвизначніша праця – двотомне видання «Нарис історії України».
«Я нічого не робив для чужих, в чужих інтересах, але завжди для своїх, а свої — всі були для мене цінні, поскільки, кожний по-свойому, мали в своїй діяльности на меті добро України» (Дмитро Дорошенко).
Розгорнути
Народився Михайло Коссак
(1874, с.Горішня Вигнанка Тернопільська область - 1938) – український композитор, диригент, музикознавець, музичний педагог. Один з організаторів запису українських народних пісень, творів Семена Гулака-Артемовського та Миколи Лисенка на платівки.
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...