chrome firefox opera safari iexplorer

Міжнародні видання оцінили вбрання олімпійців

11 лютого 2014 о 09:19

Відомі міжнародні видання оцінили вбрання спортсменів на відкритті Зимової Олімпіади у Сочі

Українські костюми потрапили відразу до переліку і найгірших, і найкращих.

Зокрема, американське видання USA Today зарахувало наші костюми до негарних.

Експерти видання пожартували, що якщо дивитися на куртки українських спортсменів досить довго, «можна побачити захований 3D- малюнок».

Першим серед найгірших американці назвали вбрання своєї власної команди.

Також до негарних віднесли Велику Британію, Канаду, Грузію, Францію, Фінляндію, Бельгію та Канаду.

Сподобався виданню одяг німіецької збірної, а також Японії, Тонга, Австралії, Чехії, Ямайки, Швеції, Андори та Південної Кореї.

Зато за версією відомого міжнародного видання Mashable українська форма навіть дуже нічого — серед найкращих!

Журналістам цього сайту сподобався ще одяг Мексики, Норвегії, Іспанії, Італії, Сербії, Польщі, Домінікани, 

Щодо вбрання деяких інших команд думки теж розділилися — USA Today відправили до страшеньких форму Росії, тоді як у Mashable її оцінили схильно. Така ж ситуація і з формою Японії.

Обом виданням не сподобався зовнішній вигляд збірної Литви, але обидва в захваті від Кайманових островів — останні нарядилися у шорти та в'єтнамки.

17 листопада

Інші дати
Міжнародний день студентів
Цей день приурочений події, яка сталася в колись окупованої нацистами Чехословаччини. 28-го жовтня 1939-го року студенти та викладачі празьких університетів виступили на мирну демонстрацію на знак річниці утворення свого історичного держави. Фашисти, побачивши непокору з боку народу захопленої ними території, цинічно розігнали цю мирну демонстрацію, застосовуючи властиву їм жорстокість, внаслідок чого був убитий Ян Оплетал, один із студентів медичного факультету. Його похорони переросли у відкриту і масову акцію протесту. Почалися арешти. З ранку, 17-го листопада 1939-го року, прагнучи придушити виниклий настрій народних мас, карателі оточили празькі студентські гуртожитки і заарештували понад 1200-т студентів, а також ряд представників викладацького складу, з яких дев’ятеро активістів та студентів цього руху демонстративно стратили в катівнях в’язниці празького району Рузіне без суду. Решта були відправлені в концтабір Заксенхаузен. Побоюючись подальшого опору, за особистим наказом Гітлера всі вищі навчальні заклади Чехії були закриті до кінця війни.
Розгорнути
Народився Михайло Щепкін
(1788, Росія – 1863) – визначний актор української та російської сцени. Викуплений з кріпацтва І.Котляревським та іншими. В українському репертуарі був першим Виборним та Чупруном у п'єсах І.Котляревського «Наталка-Полтавка» та «Москаль-Чарівник», що залишилися кращими в його доробку.
Розгорнути
Народився Григорій Кочур
(1908, с. Феськівка Чернігівської обл. - 1994) - український перекладач, поет, літературознавець, громадський діяч. Автор книг "Друге відлуння", "Інтинський зошит" та ін.
Розгорнути