chrome firefox opera safari iexplorer

Мобільними телефонами володіють 88% українців — дослідження

04 лютого 2014 о 14:20

Проникнення мобільного зв'язку в Україні на кінець 2013 року становило 88% населення країни, повідомляється в звіті Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Згідно з проведеним опитуванням, 51% жителів України мають лише особистий мобільний телефон, а 37% громадян є власниками одночасно й мобільного, й домашнього телефонів. При цьому лише домашній телефон є у 6,1% опитаних українців, а жодного пристрою немає в кожного сімнадцятого респондента (5,9%).

За даними інституту, найбільший приріст користувачів виключно мобільного зв'язку відбувся серед жителів сіл і становив 62% всього сільського населення (зростання на 6,5%). При цьому проникнення мобільного зв'язку серед міських жителів країни наприкінці 2013 року становило 46% (зростання на 3%).

Найбільш активними користувачами мобільних телефонів минулого року були чоловіки (52% від загальної кількості опитаних) і молоді люди віком від 18 до 29 років (66%).

У свою чергу, лише стаціонарним домашнім телефоном частіше користуються люди у віковій групі 70 років і старші (25,5%).

У ході проведення дослідження в період із лютого по листопад 2013 року було опитано понад 2 тис. респондентів, що проживають на всій території України, віком від 18 років. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

Довідка УНІАН. Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) — це приватна українська компанія, яка співпрацює з Національним університетом «Києво-Могилянська академія». КМІС був заснований у 1990 році як дослідницький центр Соціологічної асоціації України, а з 1992 року перетворений у приватне підприємство.

На сьогоднішній день до складу КМІС входять департаменти, які спеціалізуються на проведенні соціально-економічних, маркетингових, політичних досліджень, досліджень здоров'я, а також департамент консалтингу та аудиту досліджень.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути