chrome firefox opera safari iexplorer

Проникнення інтернету в Україні досягло 50% — соцопитування

28 жовтня 2013 о 17:06

У вересні 2013 року 49,8% дорослого населення України користувалися інтернетом. Про це свідчать результати соцопитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).

Як зазначають соціологи, збільшення числа користувачів продовжується високими темпами. Так, протягом лютого 2012 року — вересня 2013 року їхня кількість зросла на 16%, що трохи поступається рекордному стрибку у 34% за період з березня 2011 року по лютий 2012 року.

У порівнянні з розвиненими країнами Західної Європи та Північної Америки проникнення інтернету в Україні поки ще дуже відстає. Наприклад, співвідносний з Україною рівень проникнення інтернету (56%) був у США у травні 2013 року, не тільки серед дорослого населення, а у віковій групі 65 років і старше. Зараз рівень проникнення інтернету серед дорослого населення у Сполучених Штатах в 2013 році складає 85%, а в Росії — 57%.

В Україні як і раніше простежується зворотна залежність між віком і використанням інтернету: що менший вік, то вище проникнення інтернету.

Джерело: ZN.UA

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути