chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні Рада має скасувати та обмежити деякі пільги народних депутатів

28 лютого 2014 о 10:00

Сьогодні Верховна Рада України має розглянути три альтернативні законопроекти щодо внесення змін до Закону «Про статус народного депутата України» (щодо скасування та обмеження пільг).

Як стало відомо, у сьогоднішньому порядку денному також передбачається розгляд трьох альтернативних законопроектів щодо внесення змін до Закону «Про вибори Президента України» (щодо техніко-юридичного вдосконалення виборчого процесу), передає УНІАН.

Крім цього, у порядку денному також є питання про припинення повноважень народного депутата України.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

8 січня

Інші дати
Народився Степан Васильченко (Панасенко)
(1878, м. Ічня Чернігівської обл. - 1932) - український письменник, перекладач, журналіст, педагог. Автор книжок "Ескізи", "Оповідання", "Кармалюк", "Мужицька арихметика", "Авіаційний гурток", "На перші гулі", "Талант" та ін.
"Вільне, творче слово - це душа кожного народу, - забите було слово - і край лежав сотні років мертвою цеглиною. І я бачу, що ваше покоління оживить, підніме рідне слово на недосяжні високості... Усім треба рідним словом володіти, усі гуртом мусимо підняти його на височінь." (Степан Васильченко)
Розгорнути
Народився Степан Більський
(1866, с. Борзна, тепер Чернігівська область – 1943) – український геолог. Провадив геологічні дослідження на Житомирщині та Волині. Вікдрив родовища топазів та моріонів.
Розгорнути
Народився Гнат Юра
(1888, с. Федвар, тепер с. Підлісне Кіровоградської обл. - 1966) - український актор театру та кіно, режисер. Як мистецький керівник і режисер Київського драматичного театру ім. Франка, підготував близько 100 вистав.
Розгорнути
Народився Василь Симоненко
(1935, с. Біївці Полтавська область –1963) – український поет і журналіст, майстер ліричного вірша.
«І якщо впадеш ти на чужому полі, Прийдуть з України верби і тополі, Стануть над тобою, листям затріпочуть, Тугою прощання душу залоскочуть. Можна все на світі вибирати, сину, Вибрати не можна тільки Батьківщину» (Василь Симоненко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі