chrome firefox opera safari iexplorer

Тепла погода буде радувати українців до 20 лютого

12 лютого 2014 о 14:18

За даними українських синоптиків, в країні тепла погода збережеться до 20 лютого.

«В країні буде плюсова температура в межах 4-6 градусів, у Криму — до 15 тепла. Правда, в найближчі дні в Києві, на заході, півночі і в центрі можливі дощі», — сказав заступник начальника Гідрометцентру Анатолій Прокопенко. 

Синоптик додав, що морози наприкінці лютого ще повернуться, пишуть Вести. 

Раніше повідомлялося, що українська зима буде «нервовою». Потепління з дощем будуть чергуватися з небезпечними хуртовинами

Джерело: ТСН
Розділи: Довкілля

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі