chrome firefox opera safari iexplorer

В Інтернет виклали запис розмов снайперів по рації

21 лютого 2014 о 09:33

В Інтернет виклали запис розмов імовірно снайперів по рації.

Судячи з «радіоперехоплення», викладеного 20 лютого, вони дислоковані в різних місцях із базою в готелі «Україна», у кожного свої позивні.

«Уважно до вулиці Грушевського, приготувалися працювати. Якщо буде рух зі зброєю, доповідь і робота. «Беркут» готується вперед, будемо прикривати», – говорить один із голосів російською.

«Ми тільки готель «Україна» звідси спостерігаємо – може, нам переміститися на ваш, верхній рівень?», – запитує учасник розмови.

«Зараз відкриють вікна, будемо далі рухатися, поки спостерігаємо те, що є. Слухайте й дивіться. Із двох пострілів ліворуч, тягне вітер, плюс ще рухи якісь, верхні вікна відкриті…», – відповідають йому.

«Поправки вставили про готовність працювати. Готель «Україна» – основа. Дахи будинків висотних – пріоритет. Ті, хто правіше до телеку, спостерігають Грушевського…», – дають вказівки силовикам.

Джерело: ZIK
Розділи: Суспільство

30 січня

Інші дати
Всеволод Нестайко
(1930 – 2014) – класик сучасної української дитячої літератури. 1979 р. трилогію «Тореадори з Васюківки» внесено до Особливого почесного списку Г.Х. Андерсена як один із найвидатніших творів сучасної дитячої літератури. «Я пишаюся, що не вийшов із дитинства, що зберіг дитячу душу. Це підтримує мене в нашому жорстокому світі і дає сили творити.» Всеволод Нестайко
Розгорнути
Оксана Мешко
(1905 - 1991) –  український біолог, правозахисник. Член-засновник Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Володимир Антонович
1834 – 1908рр. Володимир Антонович (Вінницька обл.) – видатний український історик, археолог, етнограф. Створив київську школу істориків-українознавців в особі своїх учнів (Д. Багалій, М. Грушевський та ін.). «Сподіваюсь на те, що працею і любов’ю заслужу коли-небудь, що українці визнають мене сином свого народу, оскільки я все готовий розділити з ними». (Володимир Антонович)
«Сподіваюсь на те, що працею і любов’ю заслужу коли-небудь, що українці визнають мене сином свого народу, оскільки я все готовий розділити з ними» (Володимир Антонович)
Розгорнути

Новини Дивитися всі