chrome firefox opera safari iexplorer

Ebiz: тиждень безкоштовних знань про інтернет-бізнес в Україні

28 березня 2014 о 12:30

eBiz - photo

e commerce, соцмедіа, блогосфера, маркетинг, фріланс, SEO та інще…

http://openmind.com.ua/ebiz/

IT – єдина індустрія в Україні, що насправді розвивається.

Не секрет, що більшість людей у нашій краіні мають бажання напряму або опосередковано мати відношення до цієї галузі. І мова не йде лише про гроші.

Робота та надання послуг дистанційно дає можливість розвиватися у професійному плані і заробляти на хліб, незалежно від місця свого перебування.

Але ось найкраща новина: в інтернеті є місце для всіх: маркетологів, програмістів, дизайнерів, менеджерів, асистентів, журналістів, філологів і решти людей з яскравими ідеями і бажанням себе реалізувати. 

Мета e-Biz – показати можливості в інтернеті абсолютно для кожного…

Деталі онлайн конференцї e-biz

Формат?

Для участі не треба нікуди їхати. Місцем зустрічей будуть онлайн-кімнати, а доповіді проводитимуться у форматі вебінарів. Тож Вам потрібен лише доступ до інтернету.

Коли?

7-13 квітня. Прямі інтерактивні онлайн-включення відбуватимуться з 20 до 22 год.

Для кого?

Всі презентації і доповіді будуть корисними як початківцям або тим, хто лише шукає способів заробітку в мережі, так і особам чи організаціям, котрі вже мають основний вид діяльності, але бажають покращити його за допомогою численних інструментів, доступних в інтернеті.

Скільки це коштуватиме?

Зазвичай участь у подібних подіях вживу вартує кілька сотень або тисяч гривень. Тим не менше, завдяки низькій собівартості організації (ніякої оренди, печива, водички, витрат на транспорт etc.) участь у e-biz абсолютно безкоштовна 🙂

Не виходить взяти участь у конференції онлайн?

Не біда! Кожен зареєстрований учасник гарантовано отримає записи і додаткові матеріали всіх виступів.

Зареєструватися – http://openmind.com.ua/ebiz/

Джерело: Inspired
Розділи: Новини культури

17 лютого

Інші дати
Миколи студеного
Лютневий Миколай і голодний, і холодний. Студенний ліс і гай - знов кожуха вдягай.
Розгорнути
Народився Королів-Старий (Королів)
1879 –  український письменник, перекладач, журналіст, художник, культурно-освітній діяч, видавець. Автор роману «Чмелик», збірки казкових оповідань «Нечиста сила». Член Української Центральної Ради. Чоловік Наталени Королеви.
Розгорнути
Народився Кардинал Йосип Сліпий
1892 – визначний церковний та науковий діяч, меценат, патріарх Української греко-католицької церкви (1975–84), кардинал. Член Наукового товариства імені Шевченка, дійсний член Тіберійської академії в Римі, почесний д-р Українського вільного університету, член Папської академії св. Томи. Д-р теології, професор.
Розгорнути
Народився Георгій Якутович
1930 –  український графік, ілюстратор, педагог, художник кіно (фільми: «Тіні забутих предків», «Захар Беркут», «Камінний хрест»). Єдиний в Україні двічі удостоєний Шевченківської премії (за ілюстрації до книги «Повість минулих літ» та за фільм «Тіні забутих предків»).
Розгорнути