chrome firefox opera safari iexplorer

ЄС готовий підписати політичну частину Угоди про асоціацію з Україною до 25 травня

11 березня 2014 о 17:16

Європейський союз готовий підписати політичну частину Угоди про асоціацію з Україною до 25 травня. Про це на прес-конференції у Страсбурзі заявив Президент Єврокомісії Жозе-Мануель Баррозу, передає УНН.

“Євросоюз готовий підписати політичну частину Угоди про асоціацію з Україною до 25 травня, до президентських виборів. Ця угода закріпить асоціацію між Україною та Євросоюзом”, — сказав він.

Водночас очільник Єврокомісії засвідчив підтримку ЄС Україні.

“Євросоюз підтримує Україну та прагне аби вона процвітала та стабільно розвивалася”, — резюмував Ж.-М. Баррозу.

Нагадаємо, напередодні прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск оголосив про швидке підписання політичної частини Угоди про асоціацію України з ЄС.

Розділи: Суспільство

6 квітня

Інші дати
Народився Микола Скліфосовський
1836, м.Добосари, Молдова - 1904), визначний військово-польовий хірург. Один із перших запровадив у Російській Імперії асептику та антисептику у хірургічній практиці, сприяв жіночій медичній освіті, організації медичного факультету при університеті в Одесі.
«Ти знаєш, що ти — людина. Ти знаєш про це чи ні? Усмішка твоя — єдина, Мука твоя — єдина, Очі твої — одні». ……. Сьогодні усе для тебе — Озера, гаї, степи. І жити спішити треба, Кохати спішити треба — Гляди ж не проспи!» (Василь Симоненко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі