chrome firefox opera safari iexplorer

Росія відмовилась показувати український фільм, тому що він – український

05 березня 2014 о 10:14

Український фільм “Тіні незабутих предків” режисера Любомира Левицького відмовились показувати в Росії.

Про це режисер написав на своїй сторінці у Facebook.

“Росія відмовилась взяти в кінопрокат фільм “Тіні незабутих предків”. Причина не в тім,що фільм не сподобався,ключовим фактором стало те що фільм український…”, – написав він.

За словами режисера, “50 відсотків фінансування фільму було зроблено компанією Саспенс, яка належить мені та моєму компаньйону Андрексу Селіванову”.

“Пост продакшн робив продюсер наш друг Даніель Захаріас”, – додав він.

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі