chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні з´явиться можливість перехресного вступу у виші

20 березня 2014 о 14:29

Міністерство освіти і науки пропонує вишам здійснювати прийом вступників на основі бакалавра з іншої галузі знань.

Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки України, підписаному главою відомства Сергієм Квітом.

Прийом на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра на основі бакалавра з іншої галузі знань повинен здійснюватися по всьому спектру спеціальностей, за винятком медичних спеціальностей та правознавства.

Нововведення в міністерстві пояснюють приведенням української освіти у відповідність до європейської практики підходів до організації магістерської підготовки.

Зазначимо, що минулого року питання «перехресного вступу» на магістерські програми стало предметом судових суперечок між Національним університетом «Києво — Могилянська академія» екс-главою Міністерства освіти і науки Дмитром Табачником.

Джерело: Коментарі
Розділи: Новини освіти

15 липня

Інші дати
Народився Олександр Хвиля
(1905, с.Олександро-Шультине, Донецька область – 1977) - український актор. Упродовж життя зіграв понад 70 ролей, поміж яких Устим Кармелюк, Савка Троян та О.Пархоменко стали класичними в українському кіно.  
«Народ не візьмеш на макуху Від зоддаля розрізнить чин: І хто є син його по духу, І хто – по духу! – сучий син» (Борис Олійник)
Розгорнути
Народився Микола Кільчевський
(1909, м. Кам'янець-Подільський, 1979) - український вчений у галузі механіки і математики. Працював у напрямку теорії потужності та аналітичної механіки.
Розгорнути