chrome firefox opera safari iexplorer

Для в’їзду в центр Львова треба отримати перепустку

25 квітня 2014 о 10:21

Відтепер львів'янам для в’їзду у центр міста треба отримати перепустку. Якщо львів'яни, які проживають на вулицях, які обмеженні рухом і є пішохідною зоною, і мають авто, їм необхідно звернутися до Галицької районної адміністрації для отримання перепуски.

Про це в ефірі ток-шоу «Відверта розмова» сказав радник міського голови з питань велоінфраструктури Олег Шмід.

За словами радника мера, для того, щоб отримати таку перепустку львів’янам потрібно особисто прийти в райадміністрацію та показати відповідні документи. «Йдеться про внутрішній паспорт з пропискою, а також техпаспорт на автомобіль», – зазначив Шмід.

«Це ті ж самі перепустки, які видавалися задовго до початку роботи боллардів у центрі Львові. Їх термін дії рік, і поки що їх має лише 46 людей», – сказав радник мера і додав, що вони також будуть дійсними для в’їзду у центральну частину міста.

Нагадаємо, що 26-27 квітня у центрі Львова у тестовому режимі працюватимуть болларди, що обмежить в’їзд у пішохідну зону приватного транспорту.

За спеціальними перепустками, виданими Галицькою РА, за нагальної потреби чи з вантажем на 15 хв можуть в’їжджати мешканці пішохідної зони без права паркування.

Біля боллардів чергуватимуть працівники ЛКП «Львівавтодор», ДАІ, які координуватимуть пропуск приватних авто, передаючи інформацію на диспетчерський пульт.

У центральній частині міста встановлять інформаційні таблички про роботу боллардів та обмежений в’їзд на територію пішохідної зони.

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Туристичні новини

2 листопада

Інші дати
2 листопада відзначають: 
  • Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів
Розгорнути
Народився Антін Манастирський
(1878, с. Завалів, Тернопільська область – 1969) – український художник, графік. Автор творів «Портрет матері», «Портрет Т. Г. Шевченка», «Автопортрет», «Запорожець», «Паламар», «На водопої», «На могилі», «Ой під гаєм, гаєм», «Прощавайте, товариші», «Вчора і сьогодні».
«Все життя я мріяв, щоб думи мої, які я втілював у своїх картинах, були близькі і зрозумілі народові». (Антін Манастирський)
Розгорнути
Народився Остап Грицай
(1881, с. Княжпіль, Львівіська область – 1954) – український поет, літературознавець, перекладач. Автор соціально-психологічної поеми «Утеча Олекси Перхуна», циклів новел філософського та релігійного змісту, численних літературно-критичних статей про українських та західноєвропейських письменникі, здійснив німецький переклад «Слова о полку Ігоревім» та понад 30 поезій Т.Шевченка.
Розгорнути
Народився Олександр Білецький
(1884, м. Казань, Росія - 1961) - літературознавець, академік. Тривалий час очолював Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка АН УРСР.
Розгорнути