chrome firefox opera safari iexplorer

Для журналістів розробили поради, як вижити в полоні терористів

12 червня 2014 о 13:00

За даними Інституту масової інформації, із початку березня більш як 40 журналістів побували в полоні терористів на території України. Деяких із них захоплювали на кілька годин, деяких утримували в заручниках більше трьох тижнів.

Про це повідомляє Телекритика.

 

44

З огляду на те, що проблема захоплення журналістів у заручники лишається актуальною, експерти ІМІ розробили спеціальні поради для журналістів, як поводити себе в полоні. Поради розроблялись із залученням психолога та на основі досвіду міжнародних організацій.

Джерело: Zik.ua
Розділи: Суспільство

19 травня

Інші дати
Народився Анатолій Добровольський
(1910, с. Буки, Житомирська область – 1988), український архітектор. Один за авторів проекту планування й забудови Хрещатика і прилеглих кварталів, Московського мосту в Києві. Головний архітектор м. Києва (1950-1955).
Розгорнути
Народився Микола Євшан
(1889, с. Войнилів Івано-Франківська область – 1919) - український літературний критик, літературознавець і перекладач.
«Всякий ідеал, щоби він був корисний, щоби був дійсною силою, мусить виходити тільки з життя, мусить звертатись до життя, кінцеву ціль покласти в житті» (Микола Євшан).
Розгорнути

Новини Дивитися всі