chrome firefox opera safari iexplorer

В Києві покажуть кращих Канських левів за останні 5 років

24 червня 2014 о 12:47

10438726_10202101488080684_1046972662_n

21 червня на лазурному узбережжі закінчиться 61-й найавторитетніший фестиваль креативу та реклами – Cannes Lions . А всім тим, хто не зміг вибратися на вікенд до Канн ми пропонуємо  21 та 22 червня цілісно поглянути на те як змінилася епоха в рекламі за останні п’ять років та переглянути The Best of Cannes Lions 2009—2013. Саме в ці дні в кінотеатрі «Кінопанорама» пройде презентація найкращих рекламних робіт фестивалю: на великому екрані промайнуть «Золоті» леви та володарі «Гран-прі». 

Про зміни у сучасному рекламному світі ми запитали у Сергія Вовка, директора та співвласника Kyiv Academy of Media Arts: «Будь-яка нормальна людина не може любити рекламу, тому що вона відволікає від цікавого фільму, дратує своєю настирливістю і, в цілому, її мета змусити тебе зробити те, що ти не планував. Тому креативні рекламісти на службі підступних і не дуже брендів придумали свій бермудський квадрат: цицьки-гумор-котики-немовлята, який, при правильній подачі, затягував людей в безодню розтрат досить легко і на тривалий час. Зараз же, за часів соціальних мереж, user generated content, мобільних додатків та іншого «майбутнього», про яке ми і не мріяли, ця схема перестала працювати як раніше.

10466751_10202101488040683_1994206090_n

Тому рекламний прогрес пішов далі у всіх напрямках: анімація замість зйомок або, навпаки, ролики з бюджетом голлівудського фільму з голлівудськими ж акторами, big idea і storytelling і, нарешті, інтегровані кампанії, де повідомлення від бренду доноситься одночасно на фантику твого гамбургеру і підкладці шкіряної куртки GUCCI. Звичайно, цицьки з немовлятами та котиками ніхто не відміняв – їх можна бачити і зараз, але вони тепер всі стали розумнішими. А головне, що зараз хороша реклама не дратує, а розважає. Все це і не тільки можна побачити в розрізі канської п’ятирічки. І, як ми часто говоримо нашим студентам, вчіться у кращих чи просто отримуйте задоволення».

Програму представляє офіційний представник Cannes Lions в Україні – портал Reklamaster. Освітній партнер заходу – Kyiv Academy of Media Arts.

Квитки можна знайти в касі кінотеатру та на concert.uahttp://www.concert.ua/booking/the-best-of-cannes-lions-2009-01

«Канські леви» – найвідоміша подія в сфері реклами та омріяний олімп для більшості працівників креативної сфери.  Це без сумніву найавторитетніший міжнародний фестиваль у сфері реклами, який існує з 1954 року.  З року в рік рекламні агентства і бренди всього світу змагаються між собою, виходячи за рамки та створюючи рекламу, яка часто межує із творами мистецтва. Кожне поважаюче себе агентство жадає мати у своїх активах якомога більше лев’ячих статуеток.

Стежте за новинами в соціальних мережах:

http://vk.com/canneslions_kiev

https://www.facebook.com/events/718942084831122

Джерело: Inspired
Розділи: Новини культури

20 січня

Інші дати
Іван Фещенко-Чопівський
20 січня 1884, м. Чуднів, Житомирщина  - 2 вересня 1952 концтабір в с. Абезь, Республіка Комі, СРСР) — учений-металург, громадський і політичний діяч, міністр Центральної Ради та Директорії.
Розгорнути
Івана Предтечі, Хрестителя
Після Івана Предтечі, хто не робить, того б'ють у плечі.
Розгорнути
Народився Олександр Шалімов
(1918, с.Введенка, Росія – 2006) – хірург, один із засновників української хірургічної школи. Під керівництвом О.Шалімова проведено першу в Україні операцію пересадки серця.
«Підводься, якщо впав, і йди далі» (Олександр Шалімов)
Розгорнути
Народилася Ганна Затиркевич-Карпинська
(1855, с. Срібне Чернігівської обл. - 1921) - українська актриса, майстер характерних і комедійних образів. Ролі: Риндичиха ("По ревізії" М. Кропивницького), Ганна ("Безталанна" І. Карпенка-Карого), Лимериха ("Лимерівна" Панаса Мирного).
Розгорнути
Народився Михайло Туган-Барановський
(1865, с. Солоне Харківської обл. - 1919) - перший економіст східноєвропеєць, наукові теорії якого визнали зарубіжні вчені різних шкіл і напрямків. Його концепції стали підгрунтям розробленої Дж. М. Кейнсом теорії прогнозування ринкової кон'юктури. Один із засновників Національної академії наук України, міністр фінансів УНР. Автор близько 140 праць.
Розгорнути