chrome firefox opera safari iexplorer

Снігопади в Києві побили рекордні показники за останні 130 років

13 грудня 2012 о 11:59

Погода в Києві за 11-12 грудня встановила абсолютний рекорд від початку метеоспостережень 1881 року за кількістю снігу, повідомляє КМДА.

«Протягом 11-12 грудня у Києві відзначався комплекс небезпечних погодних явищ, а саме: снігопади, налипання мокрого снігу на дротах і деревах, що перевищило раніше зафіксовані значення за весь період метеорологічних спостережень у столиці від 1881 року. Налипання мокрого снігу досягло діаметра 85 мм. до цього максимальне значення було зафіксоване у 1979 році — 60 мм», — сказано в даних Гідрометцентру.

Від початку грудня у столиці випало 103 мм снігу, а станом на 8:00 12 грудня висота снігу досягла 45 мм. Раніше максимальні показники снігу фіксувалися у 1930 році — 41 мм, а за місяць — 116 мм у 1937 році.

Згідно з прогнозами, у найближчі дні температура буде знижуватися, а істотних опадів вже не буде. Холодна погода збережеться від 14 до 16 грудня.

Як повідомляв голова КМДА, у зв'язку з дефіцитом коштів, Київ від снігових заметів прибирають у борг. Також він додав, що гроші для прибирання столиці з'являться лише після Нового Року.

Розділи: Довкілля

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути