chrome firefox opera safari iexplorer

Велосипедисти проведуть акцію за пішохідну зону на Трухановому

11 червня 2014 о 11:43

Велосипедисти обурені тим, що у пішохідній зоні Труханового острова у Києві машини їздять зі швидкістю понад 60 км/год, хоча дозволено лише 20 км/год, і що водії, ігноруючи дорожні знаки, заїжджають туди, не маючи на це права.

Час: 14 червня, 10:00

Місце: в’їзд на вулицю Труханівську з боку Московського мосту

2 червня велосипедисти опублікували відкрите звернення до Державної автомобільної інспекції, у якому вимагають забезпечити режим пішохідної зони на острові відповідно до встановлених дорожніх знаків.

14 червня вони проведуть роз’яснювальну акцію для водіїв щодо режиму пішохідних зон та умов руху на Трухановому острові. Біля пропускного пункту велосипедисти роздаватимуть водіям листівки з інформацією про режим руху на Трухановому та про вимоги.

Джерело: texty.org.ua
Розділи: Туристичні новини

15 березня

Інші дати
Володимир Шухевич
1849 –  український громадський діяч, етнограф. Засновник і видавець першого дитячого журналу «Дзвінок». Засновник товариства «Руська бесіда» та Союзу співацьких і музичних товариств. Автор дослідження «Гуцульщина» в 5 т.  
Розгорнути
Народився Володимир Самойлов
(1924, м. Одеса - 1999) - актор театру і кіно. Знявся в фільмах «Весілля в Малинівці», «Шосте липня», «Крах», «Зорі не гаснуть», «Премія», «Доля», «Сибіріада», «Ціна голови».
Розгорнути

Новини Дивитися всі