chrome firefox opera safari iexplorer

Лекції українських ВНЗ можна буде прослухати онлайн

14 липня 2014 о 15:02

Українським вищим навчальним закладам пропонують викладати свої найкращі лекції онлайн на інтернет-платформі «Академія Навичок».

На думку фахівця департаменту вищої освіти МОН Ольги Богініч, від цього виграють не тільки охочі отримати знання від найкращих викладачів, незалежно від регіону проживання та фінансових можливостей, але й сам ВНЗ, який у такий спосіб зможе значно розширити свою аудиторію та здобути популярність, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України (МОН)

У соціальному проекті вже зголосилися взяти участь чимало державних і комерційних ВНЗ України, зокрема Київський національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (КПІ), Європейський університет, Харківський національний університет імені Каразіна.

Крім того, взяти участь у проекті «Академія Навичок» (skillsacademy.com.ua) вирішили такж Національний університет державної податкової служби України, Харківський національний університет міського господарства імені Бекетова та багато інших.

Координатор проекту «Академія навичок» Марія Богуслав повідомила, що на сайті Академії будь-який виш за декілька хвилин може створити свою сторінку, яку автори проекту називають «амбасадою ВНЗ», та додавати власні відеолекції.

Незабаром про новацію з відеолекціями розкажуть в рамках інформаційної кампанії українським школярам, учням профтехучилищ, студентам, молоді та іншим верствам населення, які шукають роботу та прагнуть до самореалізації.

Академія Навичок є некомерційним проектом, призначеним бути інтернет-платформою для онлайн-навчання та побудови кар’єри. Ініціаторами проекту виступили найбільша студентська громадська організація «Українська студентська спілка» та компанія «МТС-Україна».

Як повідомляв «Ракурс» 1 липня, Верховна Рада України ухвалила законопроект № 1187-2 «Про вищу освіту» в новій редакції, який розширює автономію ВНЗ.

Джерело: Ракурс
Розділи: Новини освіти

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути