chrome firefox opera safari iexplorer

На сайті Києво-Печерської лаври з'явилася можливість віртуальної екскурсії

31 липня 2014 о 18:10

На сайті Києво-Печерської лаври стартував проект, завдяки якому можна здійснити віртуальний тур, 3D екскурсію по обителі.

Як йдеться у повідомленні, переданому в УНІАН, 3D тур по храмах Києво-Печерської лаври створений фотографом Дмитром Гребенюком. 

«Переглядаючи панорами, ви побачите наземні та печерні церкви так, якщо б знаходилися там самі. Ви зможете змінювати напрямок перегляду, кут огляду, наближати і віддаляти об'єкти, щоб розглянути інтер'єри храмів у подробицях. Можна дивитися панораму в повноекранному режимі, а також у простому режимі на екранах комп'ютерів, планшетів і мобільних пристроїв», — йдеться в повідомленні. 

Панорами об'єднані між собою внутрішніми переходами. Отримати повне уявлення про місцезнаходження об'єктів віртуальної екскурсії допоможе карта. 

«Сьогодні ми розпочинаємо новий проект. Кожна людина зможе побачити красу, над якою працювали засновники лаври і люди, які живуть сьогодні у святій обителі. Ми бажаємо зберегти історію, пам'ять про наших предків і вказати ближнім істинний шлях... Не кожна людина може відвідати святу обитель. Цьому є різного роду причини, тим більше, зараз. Але тепер можна натиснути клавішу свого комп'ютера, і перенестися думкою і серцем до стін святої лаври, розглядаючи панорами храмів, побачити стародавні ікони, фрески, живопис, стикнутися з історією, якою жив і живе наш народ...», — сказав намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павел.

Джерело: УНІАН
Розділи: Новини культури

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...