chrome firefox opera safari iexplorer

Загиблих на Майдані посмертно нагородять орденами «Героїв Небесної сотні»

09 липня 2014 о 10:23

Президент України Петро Порошенко запропонував нагородити всіх загиблих під час акцій протесту в листопаді 2013 р. — лютому 2014 на Майдані Незалежності у Києві, а також у інших містах України. Про це він заявив на зустрічі з рідними і близькими загиблих активістів Майдану, передає «5 канал». 

Повідомляється, що Петро Порошенко зазначив, що допомагатиме у вирішенні питань, які піднімають рідні загиблих, і запропонував нагородити всіх, хто віддав своє життя під час «Революції Переваги» орденом «Героїв Небесної сотні». 

Нагадаємо, 1 липня Верховна Рада підтримала пропозицію Президента щодо прийняття Закону «Про внесення змін до статті 7 Закону України» Про державні нагороди України «(щодо заснування ордена» Героїв Небесної сотні")".

Джерело: Експрес
Розділи: Суспільство

15 грудня

Інші дати
День працівників суду
Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлене професійне свято – День працівників суду, що відзначається щорічно 15 грудня
Розгорнути
Народився Петро Чуйкевич
(1818, смт. Вороніж, Сумська область – 1874) – український педагог, етнограф. Присвятив себе збиранню та упорядкуванню українських народних пісень.
Розгорнути
Народилася Соломія Павличко
(1958, м. Львів - 1999) - науковець, літературознавець, публіцист, перекладачка, засновниця видавництва "Основи". авторка праць з теорії літератури, з питань фемінізму, модернізму в українській літературі та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі