chrome firefox opera safari iexplorer

Імбир і куркума — натуральні протизапальні засоби

20 серпня 2014 о 17:00

Ось два прості натуральні інгредієнти, які допоможуть вам знизити запалення без шкоди для вашого організму, яку приносять синтетичні препарати

Відомо багато перевірених натуральних трав, які виявляють протизапальні властивості, не надаючи при цьому руйнівних побічних ефектів, як це буває у разі використання рецептурних засобів, пише nature.health-ua.org. 

Ось два простих натуральних інгредієнти, які допоможуть вам знизити запалення без шкоди для вашого організму, який приносять синтетичні препарати. 

Імбир — досить ефективний спосіб усунути нудоту, пов'язану з заколисуванням або токсикоз при вагітності, а також знизити рівень холестерину. Однак це не всі переваги цього продукту. Фенольні сполуки, які є основним активним компонентом в корені імбиру, виявляють потужні протизапальні властивості. 

Дослідження показали, що корінь імбиру має антибактеріальні та протигрибкові властивості. Корінь можна вживати в їжу сирим, а також у висушеному та подрібненому вигляді. Порошок може бути доданий до будь-якої страви в якості спеції. 

Куркума також є родичем сімейства імбирних. Це дійсно дивовижна спеція, яка мігрувала на західну кухню з країн Індії і Азії. 

Сьогодні куркума отримала широке визнання в якості одного з найбільш здорових продуктів харчування у світі. 

Куркумін — основний активний фармакологічний агент спеції — показав у багатьох дослідженнях протизапальну дію, що було порівняно з сильнодіючими лікарськими засобами, такими як гідрокортизон і фенілбутазон.

8 червня

Інші дати
8 червня відзначають:
  • Всесвітній день океанів.
  • Міжнародний день домогосподарки і домохазяїна.
Розгорнути
Володимир Фатальчук
1903 – український художник. Автор ілюстрацій до книг «Антологія української поезії», «Лісова пісня» Лесі Українки, «Життя і творчість Тараса Шевченка», «Кобзар» Т. Шевченка, «Українські народні пісні»; автор ювілейних медалей.
Розгорнути
Народився Іван Кожедуб
(1920, с.Ображіївка, Сумська область – 1991), льотчик-винищувач, маршал авіації. У 120 повітряних боях збив 62 літаки противника. Свій останній бій, в якому збив 2 літаки противника, провів в небі Берліна. Вважається найкращим асом авіації союзників.
Їхав, їхав козак містом Під копитом камінь тріснув, Та раз, два, Під копитом камінь тріснув. Та раз ! Під копитом камінь тріснув - Соловейко в гаю свиснув. Та раз, два. Соловейко в гаю свиснув. Та раз ! (Українська народна пісня)
Розгорнути
Народилася Наталія Кобринська
(1855, с.Белелуя, Івано-Франківська область – 1920) - українська письменниця. Ініціатор першої української жіночої організації. Альманах «Перший вінок» заклав основи розвитку жіночих часописів, які редагували і видавали самі жінки.
 
Розгорнути