chrome firefox opera safari iexplorer

Народні засоби підвищать імунітет. Рецепти

19 грудня 2010 о 23:03

Сьогодні в будь-якій аптеці ви без зусиль знайдете велику кількість препаратів для підвищення імунітету. Але натуральні засоби, як і раніше не втрачають актуальності і можуть скласти конкуренцію таблеткам.

Здоров`я проявляється в хорошому самопочутті і квітучому зовнішньому вигляді. Здорова людина випромінює впевненість у собі, у нього вистачає сил на реалізацію задуманого. Але як можна уберегти себе, наприклад, від грипу, коли всі навколо хворіють?

Відповідь проста: необхідно приділити особливу увагу підвищенню свого імунітету. Адже більшою мірою до захворювань схильна та людина, в організмі якої не вистачає необхідних речовин.

Ще наші бабусі знали, що саме підвищення імунітету народними засобами має чудовий вплив на людський організм. Може тому на їхніх столах ніколи не переводилися цибуля і часник, а чай завжди пили з медом або лимоном?

Так чому ж зараз ці продукти не завжди входять в наше меню. Цілком достатньо буде щодня вживати по одному зубчику часнику, і всі простудні захворювання обійдуть вас стороною.

Не слід також нехтувати трав`яними настоянками і сиропами. Візьміть одну цибулину, один лимон і ретельно перемішайте дані інгредієнти за допомогою блендера. В отримане пюре додайте трохи меду. У профілактичних цілях такий склад слід приймати по одній столовій ложці три рази протягом дня.

Настої з трав — кращий засіб для підвищення імунітету народними засобами, з яким може зрівнятися далеко не кожен лікарський препарат. Нижче наведено простий, але в той же час ефективний спосіб приготування лікувального чаю. Заваріть липу, дайте їй настоятися кілька годин і додайте меду.

Пийте й відвар з м`яти, меліси, звіробою та інших лікарських трав. Такий чудодійний чай не тільки буде сприяти зміцненню імунної системи, але очистить організм від токсинів і шкідливих речовин.

26 лютого

Інші дати
Леонід Позен
1849 –  скульптор, у творчості якого вперше яскраво й послідовно втілено тему життя та історії українського народу. Автор пам’ятників М. Гоголю та І. Котляревському в Полтаві, скульптурних композицій «На волах», «Оранка в Малоросії», «Лірник з поводирем», «Кобзар», «Запорожець у розвідці», «Переселенці» та ін.
Розгорнути
Любомир Гузар 
1933 – видатний церковний і громадський діяч, єпископ Української Греко-Католицької Церкви, кардинал Католицької Церкви;  з 2005 по 2011 рр. – предстоятель Української Греко-Католицької Церкви.
Розгорнути
Народився Микола Тимків
(1909, м. Косів - 1985), народний майстер. Автор понад 1200 творів декоративно-прикладного мистецтва, серед яких декоративні тарілки, скриньки, меблі тощо, зроблені плоскорізьбою, інкрустацією й інтарсією.
Розгорнути