Бокс: Чемпіонат України завершився тріумфом боксерів із Київщини

29 вересня 2014 о 12:31

Киянин Беринчик і троє броварчан стали чемпіонами України з боксу.

28 вересня в Києві завершився чемпіонат України з боксу, який в загальному заліку виграли боксери з Київської області.

Чемпіонами України стали відразу троє боксерів з передмістя столиці Броварів: Ігор Сопінський (категорія до 52 кг) здолав у фіналі киянина Єгора Голуба, Ярослав Самофалов (до 69 кг) роздільним рішенням суддів здолав киянина Євгена Барабанова, а Гевор Манукян в категорії до 91 кг став чемпіоном без бою, оскільки його суперник Денис Пояцика травмувався в півфіналі.

Чемпіоном України прогнозовано став киянин Денис Беринчик, який в конкурентному бою у фіналі переміг Володимира Матвійчука.

Два чемпіони України отримала Вінницька область: лідер збірної України в категорії до 56 кг Микола Буценко впевнено переміг Олександра Шепелюка, а Тарас Головащенко (до 75 кг) став переможцем в бою з Валерієм Харламовим.

Цікавим вийшов фінальний бій у категорії до 81 кг між досвідченим Олександром Ганзулею зі Львова та молодим полтавчанином Олександром Хижняком. У підсумку переміг досвід Ганзулі.

В інших фінальних поєдинках звання чемпіона України 2014 завоювали Дмитро Замотаєв із Запоріжжя (49 кг), Олег Прудкий із Черкас (60 кг) і полтавчанин Віктор Вихрист в категорії понад 91 кг.

Результати фінальних боїв ЧУ-2014:

Вагова категорія до 49 кг: Дмитро Замотаєв (Запорізька обл.) — 3: 0 — Денис Козарук (Вінницька обл.)
52 кг: Ігор Сопінський (Київська обл.) — 3: 0 — Єгор Голуб (Київ)
56 кг: Микола Буценко (Вінницька обл.) — 3: 0 — Олександр Шепелюк (Рівненська обл.)
60 кг: Олег Прудкий (Черкаська обл.) — 3: 0 — Дмитро Руденко (Дніпропетровська обл.)
64 кг: Денис Беринчик (Київ) — 2: 1 — Володимир Матвійчук (Житомирська обл.)
69 кг: Ярослав Самофалов (Київська обл.) — 2: 1 — Євген Барабанов (Київ)
75 кг: Тарас Головащенко (Вінницька обл.) — 2: 1 — Валерій Харламов (Одеська обл.)
81 кг: Олександр Ганзуля (Львівська обл.) — 3: 0 — Олександр Хижняк (Полтавська обл.)
91 кг: Геворг Манукян (Київська обл.) — WO — Денис Пояцика (Полтавська обл.)

Пояцика не вийшов на фінальний бій через отриману напередодні травму.

понад 91 кг: Віктор Вихрист (Полтавська обл.) — 3: 0 — Тарас Неудачин (Кіровоградська обл.)